jak zwykle najpierw do dentysty w Barcicach.Wyszedlem w miare przed 17 wiec jeszcze skoczylem do Piwnicznej,kropilo i zrobil sie troche syf na drogach.Schalapalo mi mocno powrot przez Moszczenice i to byl blad bo tam robia cos z z droga i mocno mnie blotem schlapalo. http://www.endomondo.com/workouts/305017043/1451861
chodzilo mi od dawna po glowie by jechac przez Mystków do Grybowa,dawno tam nie ejchalem.W sumie nie ma nic ciekawego.Najpierw podjazd na Kunów,pozniej Mystków.Podjazdy sa dosyc interwalowe co chwila zjazdy i na koniec scianka na Mszalnice.O dziwo przeszedlem ja mocno.POzniej z Cieniawy zjazd do Grybowa i dalej na WIlczyska.Plasko i z bocznym wiatrem.Jak skrecilem na Sacz to wiatr w plecy.Dalej na Stara Wies.Tam zaczelo robic sie ponuro.podjazd sztywny.Na gorze ciemno.Dojechalem do glownej drogi i dalej na Ptaszkowa i zjazd na Sacz przez Kamionke http://www.endomondo.com/workouts/303780950/1451861
WZjechalem godzine wczesniej stad musialem sie gdzie pokrecic.Kierunek Wieloglowy i podjazd na Kurów.Nogi ciezki i srefdnio sie ejchalo.Zjazd na dół i skret na Siedlce.Długi podjazd dal mi sie we znaki.Teraz juz z wiatrem i w dol do Sacza.Zdazylem na zbiorke ale bylo nas tylko 3.POjechalismy w kierunku Podegrodzia gdzie spotkamy czterech kolegów.Teraz wspolnie do Jazowska,ja tam odbijam na Szczereż.Dlugi podjazd i miejscami stromy,do tego robi sie mocno cieplo na podjezdzie.DOjechalem na szczyt i skrocilem droge od razu do Olszany.Zjazd dziurami i dosyc stromy.Dalej juz w dol do Golkowic i plasko do Sacza http://www.endomondo.com/workouts/302827523/1451861
umowielm sie z Mariuszem na trening.Jeszcze czekalismy na Kazka stad trzeba bylo jakos 2h sobie zorganizowac.Najpierw przez PIsarzowa do Limanowej i skret na SIekierczyne przez Raszowki.Na zjezdzie troche pocisnelem,dalej przez Stronie gdzie spotykamy na Andrzeja.W Podegrodziu jedziemy jeszcze na jedna gorke.Nie jechalem nigdy tamtedy a fajne miejsce tylko asfal kiepski.Dalej juz z Kazkiem do Łacka przez Czarny Potok.Powrot troche mocniejszy pod wiatr http://www.endomondo.com/workouts/302452993/1451861
Trenuje kolarstwo szosowe od 6 lat.Mieszkam w gorzystych terenach wiec moje treningi odbywaja sie glownie na podjazdach i zjazdach.Preferuje krotkie i intensywne treningi chociaz tez zdarzaja sie dalsze wyjazdy.Staram sie tez startowac we wszystkich okolicznych wyscigach,rajdach etc.Co niedziele wspolne treningi z grupa Stc.W tyg. trenuje przewaznie sam,chociaz czasem zdarza sie jakas wspolna ustawka.