miasto

Sobota, 5 października 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Piątek, 4 października 2013 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Czwartek, 3 października 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
W koncu koło działa!rozebrałem piaste sam,podmienilem oś z starej piasty novateca i skreciłem smarując porządnie.Teraz jest juz praktycznie idealnie,dlugo pewnie nie pociagnie ale moze jesień oblece.POjechalem na WYsokie,poczatek mocno i KOM pobity.Dalej juz spokojnie,Zjazd z wysokiego tez bez wysiłku.Skreciłem na Stara WIeś.Na Ostra jechałem z nogi na noge,co jakis czas wtsajac z siodła.Paskudnie zimno na górze.Od razu zjazd w dół do Kamienicy.tam w maire sie jechało poza tym ze na dole stóp nie czułem.Od Zabrzezy pod lekki wiatr w rownym tempie.Zdarzylem przed zmrokiem do domu
/1451861
Podjazd na Ostra © kr1s1983

Podjazd na Ostra © kr1s1983

Podjazd na Ostra © kr1s1983

miasto

Czwartek, 3 października 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 2 października 2013 · Komentarze(0)
miasto

1/3 trasy karpackiego

Wtorek, 1 października 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
chcialem pojezdzic po gorkach dawno nie bylem w okolicach Siennej wiec najpierw Tarnowska i podjazd przez Kurów.Zrobili przejazd super!asfalt oczywiscie dalej kiepski.Zjechałem na dół i skreciłem na Sienna.Lekko w gore caly czas,dalej pojechalem tam jak ejchał karpacki.Podjazd na Miłkową i dalej w kierunku Przydonicy.Zaczał mi znow strzelac bebenek,masakra.Jakos sie toczyłem ale ciezko to nazwac jazda.Zjechałem przez LIpnice Wielka i podjechałem n Mogilno troche mocniej.Pozniej juz do Paszyna w dół i w Saczu przed zmrokiem
/1451861

miasto

Wtorek, 1 października 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 30 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zbiórka STC

Niedziela, 29 września 2013 · Komentarze(0)
Pojechałem w koncu na zbiiorke STC.Było nas 8.Plan krotko ale mocno wiec jedziemy na LIbrantowa.tam nas zostaje szóstka i smigamy w dół do WIlczysk.Tempo momentami mocne.Tam skret i dalej do Grybowa.Jedziemy krotsza wersje przez Ptaszkowa.Na podjezdzie troche mocniej dokrecam.Dalej juz w dół do Sacza.Pogoda nawet niezla ale zimno
/1451861

przełęcz Vabec

Sobota, 28 września 2013 · Komentarze(0)
odebralem rower po serwisie bębenka.Srednio to jednak działa.POjechałem płasko z wiatrem do Mniszka i podjazd na Vabec.Nawet sie jakos jechało.Zimnawo,troche słonca.Na gorze od razu sie obrociłem i w dół pod wiatr.Ciezko było.DO Sącza też nie lepiej
/1451861