Gorlice

Sobota, 2 lutego 2013 · Komentarze(1)
Kategoria szosowka
Dobry trening wyszedl.Pogoda srednia,troche kropilo w Gorlicach.POdjazdy spokojnie CIeniawa mnie lekko przydusila,w pierwsza strone po wiatr.CHcialen jechac na Bobowa ale tam droga mocno mokra wiec zawrocilem i na Ropska Gore i do Gorlic.W Centrum nawrotka i z bocznym wiatrem
/1451861
Na Cieniawie © kr1s1983

Na Cieniawie © kr1s1983

miasto

Piątek, 1 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

Czchów

Czwartek, 31 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pogoda niezla ale drogi w saczu dalej zasyfione.WYjechalem tylko poza miasto i juz do Czchowa sucho,nie nasmarowalem lancucha i musialem sluchac takie dzwieku.W Czchowie nawrot i szybko spowrotem
/1451861

miasto

Czwartek, 31 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 30 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzeż

Wtorek, 29 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
W koncu trening na szosie,warunki takie se,mokro odwilz ale pojechalem.Na obwodnicy Podegrodzia w miare sucho.W Łącku zaczal padac deszcz wiec szybko zaworcilem.SPowrotem z wiatrem i dosyc szybko
/1451861

miasto

Wtorek, 29 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 28 stycznia 2013 · Komentarze(0)
maisto

Przyszowa

Niedziela, 27 stycznia 2013 · Komentarze(0)
mroz rano byl tegi -15 ale pojechalem sie rozruszac.W pierwsza strone lekko pod gorke wiec bylo cieplo.W Przyszowej zawrocilem.Na obwodnicy pod lekki lodowaty wiatr
/1451861

Piwniczna

Piątek, 25 stycznia 2013 · Komentarze(0)
w zimnie i padajacym sniegu.Dobrze ze nie byl bardzo mokry przynajmniej drogi jakas przejezdnosc zachowaly i ciuchy tez suche.Koncowka ciezko
/1451861