miasto

Środa, 10 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 9 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Ostra na szybko

Poniedziałek, 8 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
mocny trening na przepalenie.Plasko do Łacka,wiatr niby pomagal ale mi noga na plaskim nie chce krecic.W Łacku skrecilem na WOle Kosnowa.Dawno tamtedy nie jechalem,miejscami kiepski i waski asfalt.Zjazd do Zalesia i w gore na Ostra.Srednio mi sie podjezdzalo.Pozniej w dol do Golkowic troche dokrecalem.przebijalem sie przez caly Sacz

miasto

Poniedziałek, 8 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Niedziela, 7 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
trening bez historii,wyjazd po poludniu,najpierw glowna droga na ZGrybow na spokojnie.Skrecilem na Krynice i do FLorynki.POzniej podjazd na Bogusze i do Sacz

objazd DOliny Popradu

Sobota, 6 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
wyjechalem troche wczesniej rano strzelajac sobie podjazd Zdrojowa do Ubiadu.Tam dosyc mocno,zjechalem do Siennej i podjazd na Miłkowa.POzniej szybko na zbiorke do Sacza.Tam nas kilku bylo i jedziemy Lwowska do Piatkowej i skrecamy na trase wyscigu.OD razu jedziemy zle i robimy jakis karkolomny podjazd.Ledwo wyjechalem,pozniej zjazd bita droga i jestesmy na Mogilnie.teraz czas na petelke,zjazd do Łeki i pozniej szybko do Korzennej.Dalej podjazd do Kruzlowej,zjazd i dluzszy podjazd na MOgilno.Tam jeszcze decydujemy sie na jedna petelke z tym ze skracam ja nie zjezdzajac do kruzlowej.Pozniej zjazd do Paszyna i do Sacza

z Sylwkiem

Piątek, 5 września 2014 · Komentarze(0)

miasto

Piątek, 5 września 2014 · Komentarze(0)
maisto

Vabec

Czwartek, 4 września 2014 · Komentarze(0)
z Arkiem na Vabec.Ciezko mi sie jechalo,nogi mnie ktorys dzien dalej bola.Najpierw z wiatrem do Brzeznej,pozniej juz w dwojke do Piwnicznej przez bruki i dalej dlugi podjazd od granicy.Nie szlo cos wkrecic sie w obrot.Zjazdy szybkie ale pod wiatr,dalej juz tylko w morde ale jakos to poszlo i udalo sie zdazyc przed zmrokiem