miasto

Czwartek, 4 września 2014 · Komentarze(0)
maisto

Trzetrzewina

Środa, 3 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pojechalem na grzyby,co prawda nie rowerem ale tak wyszlo ze wzielemg o do auta,szybki powrot do Sacza a pozniej znow na Trzetrzewine

miasto

Środa, 3 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Wtorek, 2 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
na treningowce spokojnie.Najpierw na Łeke,ciezko szlo jak diabli i pozniej przez Korzenna do WIlczysk.jechalem jakos pod wiatr.Pozniej troche lepiej w Strozach.Przelot przez Grybow i w strone Krynicy.Skreciłaem na Kotów.Podjazd sprawnie poszedl.DO Sacza juz dokrecalem

miasto

Wtorek, 2 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 1 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Rajd Wokół Tatr

Niedziela, 31 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
aj dlugo czekalem by w koncu objechac Tatry.Nie udalo sie w lipcu wiec teraz z mila checia.POjechalem do NT i stamtad start z Rynku.Na poczatku mocne tempo przechodzilem do przodu.Z poczatku mgły a pozniej w okolicach Czarnego DUnajca juz sloneczko.POdjazd do granicy mocno.POzniej troche hopek.Wjezdzamy na SLowacje i pogoda troche siada.Jedziemy przez Oravice,caly czas sluszne tempo zostalo nas jakies 12 osob z przodu.Podjazd na Huty jade spokojnie koledzy mi troche odjechali.Zjazdy szybkie ale czujne.Na szczescie wszyscy staneli na bufecie.tam cos zjedlismy i dalej plasko do Liptowskiego i w strone Szczyrbskiego Plesa.DOsyc dlugo wytrzymalem mocne tempo jak sie zaczal teren piac mocniej w gore.Jade w miare spokojnie na gorze odzyskujac sily.Tam zaczelo kapac.Na szczyrbskim znow postój i w dol do Smokovców w pelnym deszczu.Zrobilo sie nieciekawie zimno.Zjazd do KOtlinki masakra.Pozniej wspinaczka na Zdziar,pogoda sie troche wyklarowala.Ja oddzielilem sie od kolegow i pojechalem na Łysa Polane zaliczajac dodatkowe 3 podjady.Mialem lekko dosc.Ostatni na Cyrle to juz na rzesach.W Zako piekna pogoda wiec na koniec troche wyschłem
Podjazd na Zdziar
Podjazd na Zdziar © kr1s1983

Tatry Bielskie
Tatry Bielskie © kr1s1983

Kryterium Stara LUbovna

Sobota, 30 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
takie wyscigi jak ten nie powinny sie odbywac.Petle 1,4km z dwoma nawrotami prawie w miejscu.Ciezka sprawa.Dobrze ze pogoda wytrzymala i bylo w miare bezpiecznie.Na 2 rundzie ktos strzelil i juz nie doszedlem do pierwszej grupy.Pozniej to prawie caly czas samotna walka i niewiele by braklo a przed koncem bym ejszcze grupe zlapal

rozgrzewka

Sobota, 30 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
rozgrzewka

miasto

Sobota, 30 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto