Grybow

Wtorek, 4 lutego 2014 · Komentarze(0)
wiosna normalnie,wyjechalem co prawda 30min pozniej niz zwykle wiec wiele nie skorzystalem.Drogi suche,w miare cieplo.Najpierw na Barska i podjazd na Łeke.Ciezko to szlo,zlechalem do WIlczysk pod wiatr i stamtad tez nie bylo lepiej.CIemno od Stróż.Przelecialem przez Grybów i na Ptaszkowa.Tam spokojnie do gory,wiatr boczny,zjazd za autobusem.Nic ciekawego dalej
http://www.endomondo.com/workouts/293370777/1451861

miasto

Wtorek, 4 lutego 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 3 lutego 2014 · Komentarze(0)
miasto

Dolina Popradu

Niedziela, 2 lutego 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
udany trening w koncu.Mialem duze nadzieje ze droga w Krynicy nie jest mokra i w sumie sie nie pomylilem.Najpierw pod wiatr do Krynicy,podjazd an Krzyzowke rowno i spokojnie.Tam sucho,na zjezdzie tez dopiero w samej Krynicy i na wyjezdzie mokrawo.Dalej przez Muszyne i poznien Dolina Popradu.Od Wierchomlli wiatr pomagal.DO Sacza dojechalem juz w ciemnosciach.
http://www.endomondo.com/workouts/292634306/1451861

miasto

Sobota, 1 lutego 2014 · Komentarze(0)
miasto

Tymowa

Sobota, 1 lutego 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pogoda od rana dobra.Drogi byly jeszcze mokre,troche zaczekalem i kole poludnia ruszylem,wyjazd z Sacza jak zwykle mokry,od WIelogłow juz sucho.Jade do Tegoborze,podjazd na Just spokojnie.Nie chcialem jechac glowna do Czchowa,skrecilem na Ujanowice lecz tamd roga mokra.Zawrocilem i koło lotniska znalazlem fajna sztajfe.Byla sucha i nawet dosyc dluga,na jej koncu zawrocilem i znalalzlem nastepna:)Po tym pojechalem na Iwkowa,o dziwo zero sniegu tam.POdjechalem na Tymowa i zjazd troche mokry.Stamtad juz glowna droga pod wiatr do Sacza
Podjazdy kolo Łososiny

Podjazdy kolo Łososiny © kr1s1983
Na Tymowej
Na Tymowej © kr1s1983
Na Tymowej
Na Tymowej © kr1s1983
Na Tymowej
Na Tymowej © kr1s1983

Piwniczna

Piątek, 31 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
prawie do Piwnicznej bylo widno.Dojechalem pod wiatr drogi mokrawe,gdzieniegdzie sucho.Zawrocilem w rynku i spowrotem mocniej
http://www.endomondo.com/workouts/291986191/1451861

miasto

Piątek, 31 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 28 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzeż

Poniedziałek, 27 stycznia 2014 · Komentarze(0)
troche drogi puscily nie padalo caly dzien.dojazd do ronda w Stadlach kiepski dalej obwodnica troche lepiej.Gorzej w Jazowsku i Łącku.SPowrotem pod wiatr,ble
http://www.endomondo.com/workouts/290775788/1451861