miasto

Poniedziałek, 27 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Sobota, 25 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

St.Sacz,tegoborze

Czwartek, 23 stycznia 2014 · Komentarze(0)
troche na wlasne zyczenie zaliczylem kapcia w St.Saczu,opna w treningówce mocno zuzyta i gdzies sie wbil ten zuzel co nim drogi sypia.Wracalem do domu na flaku ponad 12km,nie chcialo mi sie zmienic na mrozie.Zmienilem rower na gorala i dojechalem do tegoborzy.

miasto

Czwartek, 23 stycznia 2014 · Komentarze(0)

miasto

Środa, 22 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzez

Wtorek, 21 stycznia 2014 · Komentarze(0)
wczoraj to niezla jazda byla,swiadomie wyjechalem w srednia pogode.W Saczu nie padalo,im dalej jechalem tym gorzej.W samej Zabrzezy juz mocno pralo.W PIerwsza strone wiatr pomagal.Nawrocilem sie i duzo gorzej sie jechalo,zachcialo mi sie tempowek i 4x5min weszlo.Koło Gołkowic zorientowalem sie ze mi kurtka zamarza,qrde lekki mroz chwycil i zrobilo sie nieciekawie,linki w rowerze zamarzly.jakos sie dowloklem
http://www.endomondo.com/workouts/288787584/1451861

miasto

Wtorek, 21 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 20 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Krzyzowka

Niedziela, 19 stycznia 2014 · Komentarze(0)
pojechalem na Krzyzowke po ciemku.Ruch duzy.W pierwsza strone bardzo ciezko sie ejchalo pod wiatr.Nad wyraz cieplo w Saczu 10 stopni.Podjazd mokry.Zjazd sprawnie,do Sacza lecialem po 50-60km/h.W Frycowej smiertelny wypadek:(moze bylem tam z 2 min po wypadku,gosc potracil pieszego.Do Sacza ledwie sie dowloklem
http://www.endomondo.com/workouts/288151755/1451861

Wierch-Młynne,Ostra

Sobota, 18 stycznia 2014 · Komentarze(4)
Kategoria szosowka
Rano mokro,odczekałem chwile i ruszylem w strone Gołkowic,miałem plan by jechac na Snoske ale po dojechaniu do Tylmanowej jednak skreciłem na Ochotnice.Od dluzszego czasu szukalem drogi ktora przebijala by sie z Ochotnicy w strone Kamienicy.W Tamtym roku dwukrotnie probowalem i razem zawrocilem w Mlynnym a raz od Zasadnego skonczyla mi sie droga.Teraz slyszalem ze juz pociagneli asfatl.Jade przez Ochotnice DOlna i w centrum skrecam na Mlynne,droga lekko w gore ale ejdzie sie przyjmnie.Coraz bardziej mokra.DOjechalem za koniec wsi i podjazd sie wystromil.Zapytalem kogos profilaktycznie czy napewno dobrze jade i bylo ok.Koncowka troche odpuszczala,droga waska i w lesie.Wyjechalem na przelecz,myslalem ze lepsze sa z tamtad widoki ale nieciekawie.Zjazd do Zasadnego waska nowa nitka asfaltu,troche lodu bylo ale mocno uwazalem.W Zasadnym mase syfu i wody na drodze,schlapalo mnie mocno.Zjechalem do Kamienicy i jeszcze odbilem na OStra.Podjazd w miare sprawnie i wjechalem na sama przelecz.Zjazd z wiatrem,dociskalem mocno.
http://www.endomondo.com/workouts/287577657/145186...

Przełęcz Wierch-Młynne
Przełęcz Wierch-Młynne © kr1s1983
Przełęcz Wierch-Młynne
Przełęcz Wierch-Młynne © kr1s1983
Przełęcz Wierch-Młynne
Przełęcz Wierch-Młynne © kr1s1983
Przełęcz Wierch-Młynne
Przełęcz Wierch-Młynne © kr1s1983
Na Ostrej
Na Ostrej © kr1s1983
Na Ostrej
Na Ostrej © kr1s1983

Podjazd na przelecz © kr1s1983
Przełęcz Wierch-Młynne
Przełęcz Wierch-Młynne © kr1s1983