Zalesie

Sobota, 21 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka

umówilem sie z Andrzejem i wspolnie ejdziemy w kierunku Zabrzezy.Pogoda anormalna,6 stopni,sloneczko wiatr boczny.DOjezdzamy i skrecamy na Kamienice.Chcialem podjechac na OStra ale juz w Zalesiu bylo mokro miedzy gorkami wiec zawrocilismy.Teraz czolowy wiatr ale pozniej juz bylo lepiej.

miasto

Piątek, 20 grudnia 2013 · Komentarze(0)

miasto

miasto

Czwartek, 19 grudnia 2013 · Komentarze(0)

maisto

pod Krzyzowke

Czwartek, 19 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka

kolejny trening z ladna pogoda.Dawno takiego poczatku zimy nie bylo.Drogi suche,jedynie mroz dosyc spory -3 ale jechalo sie super.W pierwsza strone pod wiatr.PO nawrotce pod podjaazdem na Krzyzowce z gory i z wiatrem lecialo sie fajnie.

http://www.endomondo.com/workouts/278121385/1451861

miasto

Środa, 18 grudnia 2013 · Komentarze(0)

miasto

grybów

Wtorek, 17 grudnia 2013 · Komentarze(0)
zimno bylo i do tego wietrznie.POjechalem glowna drgoa na Grybów,podjazd szedl srednio wielo z boku.Zjazd czujny,asfalt wilgotny i balem sie poslizgu.W Grybowie skrecam na FLorynke wtedy wieje w twarz.DOczalgalem sie jakos do FLorynki i podjaz dna Berest.Tutaj juz lepiej.Koncowka po oblodzeniu,w doł sucho wiec szybko do Sacza
/1451861

miasto

Wtorek, 17 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 16 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Niedziela, 15 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Ujanowice

Sobota, 14 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
WYjechalem pozym popoludniem.Najpierw na WYsokie,fajnie cieplo i neizle sie jechalo.Na gorze zero sniegu wiec jade do LImanowej.Na zjezdzie w zacienionym miejscu troche mokro.W Limanowej jade na Młynne i dalej przez dolinke.Goni mnie troche zmrok,szybko skrecam na Wronowice i podjazd.Zjezdzam do Tegoborzy i juz plasko pod wiatr do Sacz
/1451861