Gruszowiec

Środa, 1 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Ladna pogoda od rana wiec trzeba bylo dobrze wejsc w nowy rok.Umowilem sie z Andrzejem i wspolnie na trening po gorkach.Najpierw WYsokie.Koncowka troche mokra,tempo spokojne.Pozniej zjazd do Limanowej i dalej w kierunku Maszany,caly czas pod lekki wiatr.Na koniec podjazd na Gruszowiec.Asfalt suchy,na szczycie od razu zawracamy i w dol.DO Limanwej mielismy wiatr w plecy wiec tempo bardzo dobre.W Limnawej lecimy na Pisarozwa.Tam juz kiepsko,droga pokryta jakas mazia,na szczescie nie chlapalo.DOpiero za Mecina troche lepiej.Na deser podjazd pod Rdzistów
http://www.endomondo.com/workouts/281402486/145186...
Gruszowiec
Gruszowiec © kr1s1983

Gruszowiec
Gruszowiec © kr1s1983

Na WYsokim
Na WYsokim © kr1s1983

Na WYsokim
Na WYsokim © kr1s1983

miasto

Wtorek, 31 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Piwniczna

Wtorek, 31 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
troche w ciagu dnia pokropilo.Wyjechalem ciut wczesniej niz zwykle wiec ciemno dopiero zrobilo sie w Rytrze po nawrocie.W pierwsza strone z bocznym wiatrem.Spowrotem troche inaczej jechalem w Barcicach skret na Moszczczenice.Lekko w gore caly czas pod wiatr,zjazd do STarego Sacza i juz plasko do NS
http://www.endomondo.com/workouts/281242003/1451861

miasto

Poniedziałek, 30 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zbiorka STC

Sobota, 28 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
SUper trening wyszedl.Udalo zebrac sie 11 chlopa w grudniu co jest naprawde dziwne.ALe pogoda marzenie 13 stopni i slonce.Wialo tez mocno ale to nic.Jedziemy na Kroscienko gdzie ruszyli chlopaki z JMP.Ciezko sie ejchalo dobrze ze byla spora grupa.Momentami halny nas prawie zatrzymywal.Za Tylmanowej spotykamy trzech z JMP i zawracamy.Teraz jedzie sie super.ZMiany momentami po 50km/h.DOjechalismy tak do Golkowic gdzie kazdy w swoja strone.Ja z Andrzejem jeszcze podjechalismy przez Stronie i zjazd przez Morka WIes.Mialem na koneic troche dosc
http://www.endomondo.com/workouts/280157989/1451861
Duza grupa za Sączem
Duza grupa za Sączem © kr1s1983
Duza grupa za Sączem
Duza grupa za Sączem © kr1s1983
W Tylmanowej z JMP
W Tylmanowej z JMP © kr1s1983
Na stroniu
Na stroniu © kr1s1983
W Tylmanowej z JMP
W Tylmanowej z JMP © kr1s1983

miasto

Piątek, 27 grudnia 2013 · Komentarze(0)

miasto

Przydonica

Czwartek, 26 grudnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka

w koncu mam nowe koła.Trzeba bylo wykrozystac piekna pogode.Wyjechalem po 7 to jeszcze ciemnawo bylo.Najpierw na Just.Podjazd mocno ale koncowke odpuscilem.TO chyba zly czas na takie proby.Zjazd szybki dalej plasko z wiatrem do Wronowic.Po skrecie przez Dunajec droga wilgotna.teraz czekal mnie ciezki podjazd w kierunku ROznowa.POzniej zjazd do Bartkowej i dalej prosto na Zakliczyn.Odbiłem na Przydonice i znow dlugi podjazd.Na koncowce szlo to dosyc ciezko.Zjazd do Korzennej i dalej w dol ale pod mocny wiatr do WIlczysk.Walczylem z nim az do Grybowa.tam juz boczny i podjazd na Cieniawe.DO Sacza w doł.Jest duza roznica w jezdzie,moje stare koła nie nadaja sie do jazdy.na Aksiumach moze nie idzie to jakos lekko ale sa sztywne i dobrze nieosa.A z gory przy duzej predkosci fajnie swiszcza plaskie szprychy:)

http://www.endomondo.com/workouts/279539087/1451861

miasto

Wtorek, 24 grudnia 2013 · Komentarze(0)

miasto

miasto

Poniedziałek, 23 grudnia 2013 · Komentarze(0)

miasto

Siekierczyna

Poniedziałek, 23 grudnia 2013 · Komentarze(0)

spokojny trening do Siekierczyny.W Saczu suchoutko a juz od Przyszowej miejscami mokrawo.Zapomnialem zapasowwej baterii do latarki i bylo krucho.Nawrot na zjezdzie z Raszowek i w dół szybko i sprawnie

http://www.endomondo.com/workouts/279014799/1451861