miasto

Czwartek, 5 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzeż

Środa, 4 grudnia 2013 · Komentarze(0)
trening po ciemku do Zabrzezy.Nawet fajna pogoda,sucho lekki mroz -1.W obie strony rowne tempo spowrotem chyba lekki wiatr w plecy.
/1451861

miasto

Środa, 4 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 3 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 2 grudnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Sobota, 30 listopada 2013 · Komentarze(0)
W koncu jakis trening po gorkach.Ruszylem kolo poludnia.Najpierw na WYsokie,calkiem zwawo jak na zime.Zjazd pod wiatr,masakrycznie zimno.W LImnaowej standardowo na Stara WIes i mozolne wspinanie na OStra.Nie byl to najlepszy pomysl.Droga niby czarna,ale jak deplem to kolo buyksowalo,chyba lod:)Do tego juz sypaly plugi droge i rzualo piaskiem spod kol.Na szczycie chwila przerwy i zjazd od Kamienicy.Stamtad lekki wiatr w plecy i do Sacza super sie jechalo
/1451861

Zawadka

Piątek, 29 listopada 2013 · Komentarze(0)
PO ciemku przez Zawadkę.Chcialem sprawdzic nowa latarke Convoy.Swieci niesamowicie! POdjazd na Zawadke zmulony.Zjazd szybki i pozniej juz tylko podjazd na Rdziostów

miasto

Czwartek, 28 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto

Przyszowa

Środa, 27 listopada 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
ciezki trening.Pogoda mnie zaskodczyla,mroz chyba z 6 stopni w Przyszowej gdy w Saczu bylo moze -1.Zmarzlem konkretnie do tego szwankowala mi przednia lampa.
/1451861

miasto

Środa, 27 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto