Berest

Sobota, 16 listopada 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dosc przyjemny trening.Temperatura nie rozpieszczala ale sucho.POjechalem w kierunku Kamionki,podjazd na Bogusze i do FLorynki.Stamtad spokojnie na Berest,i z Krzyzowki po mokrym do Nowej Wsi.Dalsza jazda pod wiatr.
/1451861

miasto

Piątek, 15 listopada 2013 · Komentarze(0)
maisto

Piwniczna

Czwartek, 14 listopada 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
chwilowo mam ina latarke ejchalo sie kozacko.Droga w pelni oswietlona i tylko czekalem az sie sciemni zaraz za rondem w Bryjowie.Sam trening srednio ciekawy,plasko i nudnawo.Zawrocilem troche wczesniej niz zwykle bo robia most na popradzie i nie chcialo mi sie jechac po szutrze.Spowrotem mocniej,w Saczu jak wjezdzalem przymrozek
/1451861

miasto

Czwartek, 14 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 13 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzeż

Wtorek, 12 listopada 2013 · Komentarze(0)
nie ma nic fajnego w takiej trasie,jazda po plaskim meczy czlowieka okrutnie.Ale po bieganiu w poniedzialek nogi mocno obolale wiec spokojnie rozkreciłem.Zawrocilem zaraz przy Sokach MAurera.Ciemno strasznie,zimnawo ale nie bylo wiatru
/1451861

miasto

Wtorek, 12 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Niedziela, 10 listopada 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
tym razem pogoda byla laskawa.Rano lal deszcz,pozniej sie wypogodzilo i wyszlo slonce.Nie chcialo mi sie zbytnio pchac w gorki wiec zrobilem spokojny trening.Najpierw Barska na Łęke i do WIlczysk.Przyjemnie sie jechalo.DO Grybowa jak zwykle pod wiatr.Jade w Kiuerunku Florynki ale skrecam na Ptaszkowa.POdjazd spokojnie.Myslalem zeby jechac przez Kamionke ale jak widzialem to tam mocno mokro bylo.Slrecilem wiec przed kosciolem w prawo i podjechalem na CIeniawe.Z tamtad z wiatrem do Sacza glowna droga

Slopnice,Ostra

Sobota, 9 listopada 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
wyejchalem przed 6 rano,jeszcze ciemno bylo.Plan,pojezdzic cos po gorkach.Jade na Golkowice,tam robi sie w miare widno.Teraz na Łukowice.POdjazd na Siekierczyne,daje w kosc.Stromo momentami tam jest.Z gory zjezdzam do LImanowej i znow przez centrum.W Sowlinach jade w kierunku Tymbarku.Skrecam na SLopnice.Lekko pod gore jest caly czas.POdjazd na SLopnice od tej strony jest ciezki.W lesie mokro.Zjechalem do Zalesia i w kierunku OStrej.Troche sie spieszylem do domu a to jest najkrotsza droga.W dolince Młyńczysk mokro jak cholera.Troche mnie schlapalo.DOpiero od Jadawoli sucho i juz szybko trafilem do domu
/1451861

miasto

Piątek, 8 listopada 2013 · Komentarze(0)
miasto