Uscie Gorlickie

Sobota, 10 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
Zrobilo sie chlodniej i pochmurno,dobrze sie jechało.UDałem sie na dawno nie odwiedzane tereny kolo jeziora Klimkowskiego.Najpierw Cieniawa podjazd spokojnie i zjazd do Grybowa.Dalej ROpska i dojazd pod jezioro.Hopy daly troche w kosc.Zjechałem do Uscia i w kierunku Wysowej.Skrecilem na SIetnice.POdjazd jest momentami ciezki.Zjazd do Brunar i spokojnie do FLorynki.Musialem sie przedzierac przez tymczasowy most i skrcilem na Binczarowa.DO Sacza pod wiatr
/1451861

Laskowa

Piątek, 9 sierpnia 2013 · Komentarze(1)
Kategoria szosowka
trening przed 5 rano szybko si ejasno zrobilo i komfortowa temperatura.Leciałem plasko do tegoborzy i dalej na Wronowice.POdjazd spokojnie.Pozniej pod wiatr meczylem sie bardzo.DOpiero w Młynnym troche puscilo i do Sacza sie juz dobrze jechalo.Zdecydowałem sie na PIsarzowa i Kleczany.Mniej gorzysto niz jechac na WYsokie
/1451861

miasto

Czwartek, 8 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Wysokie-Ostra

Środa, 7 sierpnia 2013 · Komentarze(2)
Kategoria szosowka
przeziebienie mnei dopadlo na dobre.Trening byl bardzo spokojny,zreszta i tak jak chcialem przycisnac to nie puszczalo mnie.Najpierw pojechalem plasko do Swiniarska i skrecilem na Trzetrzwine,poczatek jest ciezki.W upale nie szlo krecic.Pozniej jakies wyplaszczenia i ostatni podjazd przez Las.Wyjechalem przed WYsokim.Wytargalem na szczyt i zjazdy do Limanowej.Skret na Stara Wies i mozolne dokrecanie do Ostrej.podjazd w tempie spacerowym.Dziadki by mnie wyprzedzily.Na szczycie stanelem ledwo zywy.Zjazd do Kamienicy i po plaskim jakos dotoczylem do Sacza
/1451861

miasto

Środa, 7 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 6 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Vabec

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
umówilem sie z chlopakami na wspolną jazde.Nie był to najlepszy pomysł.PO wczorajszej pieszej wycieczce na Zbójnicka Chate mocno odczuwałem nogi.PIerwsze 30km jechało mi sie dobrze.Nawert w RYtrze KOM za mostem.Pozniej od granicy na Vabec juz meczarnie.Tak wolno chyba nigdy tam nie ejchalem.Koledzy czekali na szczycie.Na zjezdzie znow zostaje.Mijam granice i koledzy czekali w PIwnicznej dlaje juz jazda na kole i jakos dotrwalem do konca
/1451861

miasto

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Kotów

Sobota, 3 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
na treningowce.Najpierw na BOgusze zjazd do Florynki.Remont mostu trwa nadal.POzniej lekko pod gore do Berest,nawrociłem sie i w strone Kotowa.Podjazd na spokojniemkóncówke mocniej docisnelem i zlapalem KOMA.Dalej juz z gory i przez Łabowa do Sacza
/1451861

miasto

Piątek, 2 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto