miasto

Wtorek, 19 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

Wierchomla

Poniedziałek, 18 lutego 2013 · Komentarze(0)
coraz dluzej jest jasno i to jest najwazniejsze.Wczoraj zdazylem zawrocic i dojechac do Piwnicznej w swietle dziennym.CIezko mi sie jechalo,naped po zimie mocno zajechany.Suche drogi lecz mroz -2.
/1451861

miasto

Poniedziałek, 18 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Niedziela, 17 lutego 2013 · Komentarze(0)
maisto

LImanowa

Sobota, 16 lutego 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
mialem jechac do Czchowa jednak w Lososine skrecilem na Mlynne.W koncu sucho miejscami jedynie musialem omijac wieksze kaluze.Caly czas lekko do gory do Mlynnego.Przez Limanowa szybko przelecialem i podjazd na Wysokie.3malem rowne tempo,zjazd lodowaty brr ale psozedl sprawnie
/1451861

Nowa WIeś

Piątek, 15 lutego 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
troche po mokrym na wyjezdzie z Sacza.W pierwsza strone w swietle dziennym.Powrot duzo szybszy.SUcha cala droga i lanuch niepryjemnie stekal
/1451861

miasto

Piątek, 15 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 14 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

Kroscienko

Środa, 13 lutego 2013 · Komentarze(0)
w Saczu a mire sucho jednak od Tylmanowej mokro i chlapalo.Jechalo sie dobrze,nie bylo jakos specjalnie zimno.
/1451861

miasto

Środa, 13 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto