miasto

Środa, 27 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 26 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

Nowa wieś

Poniedziałek, 25 lutego 2013 · Komentarze(1)
wiosna powoli wchodzi do nas.Juz bylo dosyc cieplo jakies 7 stopni pojechalem w strone Krynicy.Im dalej tym wiecej sniegu na polach,miejscami wylewa sie to na droge.Od Łabowej mokrawo ale znosnie.Dojechalem pod krzyzowke i w tyl zwrot.Mocne tempo,ciemno zrobilo sie dopiero w Maciejowej

miasto

Poniedziałek, 25 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

Wronowice

Niedziela, 24 lutego 2013 · Komentarze(0)
Dzisiaj ladniejsza pogoda,zrobilo sie praktycznie wszedzie sucho.Rower wymyty wiec musialo byc dobrze.Najpierw plasko do Tegoborzy i podjazd na Wronowice.Zjechalem w dol i do Tegoborzy.POdjazd na Just spokojnie dalej juz robilo sie coraz ciemniej ale spokojnie wrocilem przed zmrokiem
/1451861

Szczawa

Sobota, 23 lutego 2013 · Komentarze(0)
Trening w syfie i odwilzy.Zrobilo sie cieplo a w nocy spadlo troche sniegu wiec drogi mokre i duzo soli.W pierwsza strone calkiem mokro spowrotem od Łacka sucho i lancuch dawal mocno znac o sobie.W Szczawie jeszcze mocna zima dalej nie jechalem bo na drodze zaczelo sie nieciekawie.SPowrotem do tego pod wiatr
/1451861

Zawada

Piątek, 22 lutego 2013 · Komentarze(0)
zawada na goralu

miasto

Piątek, 22 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 20 lutego 2013 · Komentarze(0)
miasto