Czchów

Sobota, 12 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
wyjechalem pozno po poludniu.Chcialem jechac goralem na Kosarzyska ejdnak juz w Swiniarsku stwierdzam kapcia wiec spowortem do domu i zmiana na szose.Juz nie chcialem pchac sie na Golkowice wiec kierunek Tegoborze.Drogi na szczescie suche,wjechałem na Just i zjazd.Brr zimno.Dalej plasko do Czchowa,spowrotem lepiej sie jechalo jednak pod koniec mnie odcielo i jakos sie dowloklem
/1451861

miasto

Piątek, 11 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Bogusza

Czwartek, 10 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria mtb
zimowy trening dobrze ze chociaz odsniezone bylo w miare do Krolwej dopiero tam troche gorzej.Nie podjezdzalem juz nz przelecz,zjazd pod wiatr wiec nie lepiej

miasto

Czwartek, 10 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 9 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Piwniczna

Wtorek, 8 stycznia 2013 · Komentarze(0)
mrozno i sucho w sumie lepiej niz plus i deszcz.Za Stadlami przymraza mi bębenek i krece w miejscu,po chwili jednak zaskoczylo ale staralem sie juz nie jechac na "luzie".DO Piwnicznaj pod wiatr,spowrotem duzo lepiej sie krecilo.Na koniec nogi lekko odmrozone

miasto

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Ropska Gora

Niedziela, 6 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
jeszcze zima jakos sie wstrzymala wiec trzeba bylo to wykorzystac.Chciclame jakies podjazdy zrobic wiec pojechalem na Grybów.Na Cieniawe jade spokojnie,pozniej zjazd do Grybowa i tam na Ropska GoreWiatr pomaga,gorzej spowrotem

Kroscienko

Sobota, 5 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Pogoda nie zapowiadala sie zbytnio optymstyczna mimo to pojechalem na trening.W sumie nie padalo dopiero spowrotem rpzed saczem jechalem w takiej sniezycy ze jakbym mial dluzej to chyba bym stanal gdzies... w Kroscienku troche sniegu ale generalnie narazie zima jest laskawa

miasto

Piątek, 4 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto