miasto

Czwartek, 3 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 2 stycznia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Wtorek, 1 stycznia 2013 · Komentarze(0)
piekny noworoczny trening.Pogoda marzenie 7 stopni slonce,sucho.Momentami jakby w Hiszpani sie jechalo.Najpierw w kierunku Golkowic i w Podegrodziu jade na Stronie,podjazd i zjazd.Dalej do pryszowej,tu troche mokrawo i na Siekierczyne.Podjazd dal w kosc,zjechalem do Limanowej i powrot do Sacza przez Piarzowa.To był zły wybor gdyz bylo tam bardzo mokro az do Mordarki.DO Sacza jeszcze jeden podjazd na Rdziostów

Stronie © kr1s1983

Stronie © kr1s1983

Beskid WYspowy © kr1s1983

widoki © kr1s1983

ale lampa © kr1s1983

miasto

Poniedziałek, 31 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Sobota, 29 grudnia 2012 · Komentarze(0)
pojechalem rano na trening pogoda super jak w marcu.Temperatrura kolo 5 stopni i slonczeko.Najpierw na Łeke podjazd spokojnie i zjazd az do Wilczysk.Skrecilem an Grybów,pod wiatr dosyc ciezko do FLorynki.Podjazd na Bogusze znow spokojnie,koncowka po lodzie ale dobrze zo zjazd byl suchy i w moncym tempe do Sacza

miasto

Piątek, 28 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 27 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Wierchomla

Środa, 26 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
asfalty dalej mokre i do tego spowrotem jechalem z drobnym deszczem.Skoczylem rowno ze zmrokiem.

kolo Sacza

Wtorek, 25 grudnia 2012 · Komentarze(0)
krecilem sie kolo Nowego Sacz na goralu,mokro zimno

Laskowa

Niedziela, 23 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dawno nie jezdzilem po jakis gorkach wiec wybralem sie na WYsokie.Do momentu dojazdu do serpentyn za Trzetrrzewina bylo sucho dalej na szczyt mokro i bardzpo zimno.Zjazd do Limanowej na szczescie suchy,przez Limanowa przelatuje i na Mlynne.POzniej juz nudno i plasko.Podkrecilem tempo do Losoiny i podjazd nowym asfaltem na Just.DO Sacza wloklem sie pod lodowaty wiatr blee