Łabowiec

Czwartek, 13 grudnia 2012 · Komentarze(1)
na goralu do Łabowca.dojechalem do kad sie dalo.Odsniezaja prawie do szlabanu i tam musialem zawrocic,ZImno ale fajne slonce.

miasto

Środa, 12 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Bogusza

Wtorek, 11 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
wymyslilem jazde na Bogusze i to byl blad.Za Krolowa droga zlodzona,do tego posypana jakims czarnym g..m.POdjazd na Bogusze byl wyzwaniem kolo buksowalo.Zjazd to inna historia,prawioe 10km meczarni pozniej juz ok gdyby nie lodowaty wiatr

Wierchomla

Niedziela, 9 grudnia 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
mroz ponad 6 stopni,srednio ciekawie ale ciaglo mnie na zewnatrz.Miejscami jeszcze slonce swiecilo ale marna to pomoc.Za Pwqniczna zawrocilem i pod wiatr do Sacza.Koncowka ostatkiem sil

miasto

Piątek, 7 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzez

Czwartek, 6 grudnia 2012 · Komentarze(1)
mroz ale na szczescie dorgi dosyc suche.Dokrecilem do Zabrzeza i tam zawrocilem

miasto

Czwartek, 6 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 5 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 3 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Tęgoborze

Niedziela, 2 grudnia 2012 · Komentarze(0)
do tegoborza spokojnie i po plaskim