petla starosadecka

Sobota, 22 grudnia 2012 · Komentarze(0)
nic ciekawego najpeirw do ST stamtad przez GOlkowice do Sacza.Zimno

Nowa WIeś

Piątek, 21 grudnia 2012 · Komentarze(0)
zimno bardzo -7 mimo to pojechalkem.Drogi suche wiec zle nie bylo.W pierwsza strone z wiatrem.Pod krzyzowka to z -10 bylo

miasto

Piątek, 21 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 20 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 19 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzeż

Wtorek, 18 grudnia 2012 · Komentarze(0)
w koncu szybki i moicny trening.Pogoda dobra,drogi miejscami mokre.W obie strony z bocznym wiatrem

miasto

Wtorek, 18 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 17 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto

kolo Przehyby

Sobota, 15 grudnia 2012 · Komentarze(2)
Kategoria mtb
drogi nadal mokre i duzo wody splywa.4 stopnie na plusie i jade na Golkowice.Skrecam do wioski i dalej w strone Przehyby.Podjezdzam mijam szlaban a tam warunki nieciekawe kopny snieg ale jade dalej.Dojechalem prawie do polowy podjazdu i trzeba bylo zawrocic.Zjazd czujny a pozniej to juz szybko w dol.Do domu wracalem rpzez St.Sacz

miasto

Piątek, 14 grudnia 2012 · Komentarze(0)
miasto