miasto

Poniedziałek, 29 października 2012 · Komentarze(0)
miasto

Krościenko

Niedziela, 28 października 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dawno tak zimno nie bylo tmp 0-1 stopien max.Ubrany na zimowo dojechalem do Kroscienka i dalej bym chyba nie dal rady.Lodowaty wiatr,miejscami tez pruszyl snieg.na szczescie drogi suche.

Dookola Roznowskiego

Piątek, 26 października 2012 · Komentarze(0)
zimnawo ale sucho wiec pojechałem na trening.Trasa dookoła jeziora.Najpierw podjazd na Kurów i zjazd do Siennej.Dalej do Grodka.Tam znow podjazd.DO Roznowa mocno sie ozpedzilem.Pozniej to juz nudno do Lososiny.Nie chcialem wyjezdzac na Just wiec objazdem przez Wronowice.Tam juz zrobilo sie mocno ciemnawo wiec szybko do domu

miasto

Piątek, 26 października 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 25 października 2012 · Komentarze(0)
miasto

Berest

Środa, 24 października 2012 · Komentarze(0)
wyjechalem ciut wczesniej niz zwykle w planie dluzsza trasa.Najpierw na Krynice,mocno cislem pod Krzyzowke mimo to brakło 2s do KOMA.Zjazd przez Berest szybki i dalej w dol az do Grybowa.Jednak caly czas pod wiatr.Skrecilem na Ptaszkowa,musialem rpzeprawic sie przez klatke bo remontuja mostek.Dalej podjazd na Ptaszkowa i zjazd do Kamionki.JEchalem juz spokojnie po ciemku

miasto

Środa, 24 października 2012 · Komentarze(0)
miasto

Piwniczna

Wtorek, 23 października 2012 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
taka przejazdzka do Piwnicznej.Pogoda kiepska ale nie padalo,zimno i wietrznie.Od Piwnicznej lepsze tempo

miasto

Wtorek, 23 października 2012 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 22 października 2012 · Komentarze(0)
miasto