miasto

Wtorek, 7 października 2014 · Komentarze(0)
miasto

powrót z Krakowa

Poniedziałek, 6 października 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
byla okazja do powrotu z Krakowa na rowerze wiec o 15 wyjazd z Huty w kierunku na Niepolomice.Poczatek pod wiatr do tego dziurawy asfalt i jechalo sie ciezko.Od Niepolomic troche lepiej.Wjechalem na krajowa 4 i dalej az do Bochni tam skrecialem na LImanowa.Podjazdy na poczatek,szlo gladko.Pozniej dojazd do Starego WIsnicza i glowna droga do Muchowki.Tam jakies roboty drogowe wiec skrecilem na Tymowa.Troche dziurami pod gore i skret na WOjakowa.Nigdy w tym kierunku nie ejchalem.Fajny nowy asfalt i zjazd do WOjakowej,teraz podjazd i jestem w DObrociezy.Wymyslilem sobie ze zalicze podjazd na Sechna.Sztywno bardzo,zjazd serpentynami do Ujanowic.STamtad juz znajoma droga do Wronowic i zjazd do Tegoborzy.Jazda glowna drtoga 75 nigdy do przyjemnych nie nalezala.Poszlo sprawnie i jestem przed zmrokiem w domu

Z SYlwkiem

Niedziela, 5 października 2014 · Komentarze(0)
miasto

ZBiorka STC

Sobota, 4 października 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pogoda srednia,nie padalo ale chmury i zimno bardzo.Pojechalem na zbiorke i bylo nas trzech.Jedziemy przez Łeke i Korzenna do WIlczysk i dalje plasko do Gromnika.tempo spokojne,pozniej skrect na Zakliczyn i hopkami.Dalej na glowna drgoe do Jurkowa.STamtad troche wiatr w plecy wiec jedziemy szybciej do Sacza.Na Juscie czekam na kolegów

miasto

Piątek, 3 października 2014 · Komentarze(0)
miasto

Vabec

Czwartek, 2 października 2014 · Komentarze(0)
dzien juz krotki,a tutaj w planie dluzsza trasa.jade w Strone PIwnicznej z lekkim wiatrem,idzie to jakos,najwazniejsze ze nie pada.DOjechalem do Piwnicznej,przejazd przez bruk i szybko na SLowacje.tam podjazd na Vabec,w planie mialem isc na maxa jednak obiad ktory zjadlem przed wyjazdem nie pozwolil.Momentami musialem odpuszczac i ostatecznie 15sek zabraklo.Na SLowacji jakos chmury mniejsze,nawet sie przejasnialo.Zjazd pod wiatr do Mniszka.I dalej juz ciezko do Sacza ale lemondka pomogla

miasto

Czwartek, 2 października 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 1 października 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 30 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Grybów i okolice

Poniedziałek, 29 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dzisiaj piekna pogoda wiec chwile wczesniej udaje sie wyruszyc w trase.Jade w strone Kamionki i skrecam na Ptaszkowa.jade tam dosyc mocno,na szczycie podjazdu klada asfalt,sic musialem jechac po rozgrzanej smole a pozniej wbijac sie miedzy walec a wywrotke.na szczycie czyszczenie opon i w dol do Grybowa.Przejezdzam przez swiatla w strone Stróz i skrecam na Gródek.Dawno tam nie ejchalem,asfalt jest dosyc tragiczny,do tego jade pod mocny wiatr.Ze szczytu krotki zjazd,zrobili brakujacy fragment asfaltu do głownej drogi.Teraz musze podjechac na ROpska gore,jade bardzo spokojnie.Zjazd do Grybowa i podjazd na Ptaszkowa tez w spokojnym tempie.WIdze ze cos miekko robi sie pod rpzednim kolem.Kurde znow kapec,jednak schodzilo na tyle powoli ze dojechalem tak do domu

Na Gródku
Na Gródku © kr1s1983
Na Gródku
Na Gródku © kr1s1983