miasto

Poniedziałek, 29 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Czasowka WYsowa

Niedziela, 28 września 2014 · Komentarze(0)
ostatni etap czasówki jakich mało.Od kilku dni usilowalem trenoiwac jazde na czas i to sie napewno przydalo.jedziemy autem do Wysowej.Okazuje sie ze startuje za 15min,wiec szybko sie rpzebiram,praktycznie zero rozgrzewki i startuje.Pierwsze 10km jest wlasciwie w dol,jade mocno i szybko,boczny wiatr.Doganiam kogos przedemna.Na Nawrocie w Usciu widze Wojtka i niestety trace do niego ponad 1min.Probuje sie zagiac ale robi sie lekko pod gorke do tego wiatr strasznie rpzeszkadza.KOncowke ide na maxa,okazuje sie ze jednak stracilem ponad 30sek do WOjtka.Udaje sie 3miejsce i tak tez koncze w klasyfikacji generalnej


Dekoracja
Dekoracja © kr1s1983

zbiroka STC+jazda do Młynczysk

Sobota, 27 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
nie zdazylem na zbiorke STC ale przed 11 bylem juz gotowy do jazdy.Zdzwonilem sie z Andrzejem,jechali na Jurkow i spowrotem wiec wyjechalem naprzeciwko.Wialo troche w plecy wiec tempo neizle.Podjazd na Just spokojnie i zaczelem zjezdzac w kierunku Łososiny.W polowie podjazdu spotykam kolegow wiec nawracam.JEdziemy wspolnie z Justu w dol i do Sacza w bardzo mocnym tempie.Jeszcze postanawiam jechac na przelecz Słopnicka gdzue mial byc festyn rowerowy z gosciem specjalnym Rafałem Majka.Zaczynalo troche kropic w Golkowicach ale do Młynczysk jechalem po suchym.Zaczelo padac na Ostrej i do przel.Slopnickiej.Podjazd na przelecz ciezko.Niestety chyba sie spoznilem,wiec szybki nawrot,podjazd na Ostra i znow przez Młynczyska do Sacza

miasto

Piątek, 26 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

Kotów

Czwartek, 25 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
miala byc w miare pogoda a jednak uciekalem przed deszczem.Najpierw do Kamionki i dalej w strone Buguszy.Trzymalem mocne tempo zreszta chyba troche wiatr pomagal.Tam zaczelo kropic.Na Krzyzowce widzialem na kamerach ze mokro wiec jade tylko do POlan i skrecam na Kotow.POdjazd dluzyl sie mocno.Z Kotowa szybki zjazd i jeszcze nawracm w strone Krynicy. DOjechalem do Nowej Wsi i nawrotka.teraz juz w dol mocno do Sacza

miasto

Czwartek, 25 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 24 września 2014 · Komentarze(0)
miasto

ujanowice

Wtorek, 23 września 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Pogoda niepewna.Mialem jechac najpierw do Tegoborzy ale na kamerach widzialem ze tam pada wiec ruszylem na Marcinkowive.Caly czas pod moxny wiatr.podjazd na spokojnie i jestem w limanowej.stamtad do Mlynnego i pozniej przez Ujanowice i Just do Sacza

miasto

Wtorek, 23 września 2014 · Komentarze(0)
Miasto