Podjazdy jak z RT

Środa, 20 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
musialem sie krecic w okolicach Sacza wiec postanowilem przetestowac wsystkie okoliczne podjazdy.najpierw na Rdziostów spokojnie,zjazd utrudniany przez jakas ciezarowke.Dalej w strone Limanowej i skret na Zawadke,tutaj juz ciezej szlo.Zjechalem do Tegoborzy i chwila wytchenina na krajowce.W WIeloglowach na Klimkowke i w dol Barska.WRocilem do Sacza i dalej do Kamionki i podjazd do wyciagów.Dawno tam nie bylem porobili jakies grille,skonczyl sie asfalt wiec w dol i w Kamionce na Margon.Slyszalem ze ciezki podjazd i w sumie racja,jedzie sie plytami w gore po 20%.Na koncu piekny asfalt ale nie wiedziec czemu urywa sie w kamienista drozke.Musialem ostroznie jakos to przejechac.WYjechalem na droge do Popardowej,jeszcze wspielem sie na okolicna przelecz i w dol.Asfalt miejscmi pozrywany i nie da sie zbytnio rozpedzic.DOjechalem do Frycowej i stamtad juz prosto do Sacza

miasto

Środa, 20 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 19 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Wtorek, 19 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
nie chcialo mi sie rano zwlec ale perspektywa popoludniowego deszczu mnie zmusila.Wyjezdzalem to bylo ciemno i dopiero za Brzezna jakos w maire sie zrobilo.Wiatr boczny utrudnial jazde.Dojechalem do Zabrzeza i skret na Kamienice i pozniej na Ostra.podjazd na spokojnie.Zjazdy juz w sloneczku ale w dolinie Młynczysk zimno.Do Sacza juz po plaskim w dobrym tempie

miasto

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

z SYlwkiem i Zona

Niedziela, 17 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria mtb
zrobilismy sobie mala odmiane i zapakowalismy rowery do auta i do Golkowic.Jechalismy lewa strona DUnajca.Był jeden podjazd i sredni zjazd.Pozniej skrecilismy na Obidzie i jakies 2km do nawrotu.POwrot glowna droga do Golkowic szukajac chodników

zbiórka STC

Niedziela, 17 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dawno nie byłem na zbiorce.Start w 7 osob jedziemy najpierw na Brzezna i dalej w strone Piwnicznej.tempo umiarkowane w Dolinie troche mocniej na podjezdzie na Andrzejówke.Pozniej sie troche wykruszamy i przez Tylicz jedzie nas trójka ale caly czas dosyc szalone tempo.Na Krzyzowce sie rozdzielamy i wracam sam do Sacza.Dobrze ze wiatr troche pomagal

z SYlwkiem

Sobota, 16 sierpnia 2014 · Komentarze(0)

DO królowej POlskiej

Sobota, 16 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pojechałem za zona rowerem.W pierwsza strone pod wiatr,pozniej wcale sie lepiej nie wracalo.jeszcze skoczylem na Porebe i na obwodnicy Bryjowa kapec i na obreczy do domu...

Klimkówka-Czasówka

Piątek, 15 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dojechałem na start na rowerze z Sącza.SPokojnie dwie górki,wiatr sprzyjal w plecy wiec sie nie umęczyłem.Szybki odbior numerka i startuje pierwszy.Najpierw zjazdy do Uscia,szedlem bardzo mocno.POzniej nawrot na rondzie i pod góre z momentami w dół.Jechało mi sie dobrze,w sumie udało sie 3miejsce w kat.POwrot przez Tania Góre i Binczarowa.Pogoda łądna ale chłodno