miasto

Czwartek, 14 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
maisto

berest

Środa, 13 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pojechalem razem z Andrzejem.Wzielem treningowke i jechalo mi sie mega ciezko.Od p0oczatku Andrzej mi odjezdzał ja staralem sie gonic ale ciezko.DOpiero od Boguszy jakos lepiej podjazd mocno pozniej w dol i dalej przez FLorynke.na Krzyzowke troche docislem.Do Sacza z wiatrem w dol

miasto

Środa, 13 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 12 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Limanowskie

Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
z Arkiem trening po gorkach.Nie zregenerowalem sie jeszcze po gorach i taka w sumie meczarnia.PIerwsze to podjazd na Gabon,miejscami stromo wiec ciezko to szlo pozniej zjazd i do przyszowej i stamtad na Siekierczyne fajna droga jednak z kilkmoa sciankami.Pogoda sie mocno popsuła i spieszylismy się jeszcze na OStra od Siekierczyny.Fajna sciezka tam jest.Na koncowce podjazdu zaczelo padac wiec szybko na Młyńczyska i zdazylismy wyprzedzic deszcz.Do Gołkowic ostre dokrecanie z wiatrem.POzniej juz spokojnie do Sacza

miasto

Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

z Sylwkiem

Niedziela, 10 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
po miescie z SYlwkiem

TDP,TDPa i kibicowanie

Piątek, 8 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Na ten dzien czekalem od dluzszego czasu,najpierw byl plan na wybranie sie na etap na Slowacji ale ostatecznie zdecydowalem sie na Bukowine.Umowilem sie z Andrzejem na dojazd rowerem i lecimy przed 7 rano w strone kroscienka i dalej na Snozke.Tutaj wiatr czolowy jedzie sie srednie ale trzymamy tempo.Dalej wzdluz jeziora i tam skrecamy na Groń.teraz juz tylko w gore głowna droga do Bukowiny.Ja jeszcze mialem w planie wystartowac na Tdpa wiec ustawiam sie za startem i jade z 3 sektorem do Poronina w dół.tam z 30 minut czekania i start.Od razu jade mocno i pod Zab wyprzedzam taabuny ludzi.Obieram wlasne tempo i po chwili jestem na szczycie.tam skret w lewo znow lekki podjazd i zjazd do Poronina mokrym asfaltem.teraz slynny Gliczarów,poczatek w miare spokojnie a sam podjazd bez stresu ale ciezko.Wyjezdzam na gore jeszcze kilka hopek i zjazd do ronda.Zostal ostatni podjazd do Bukowiny wyprzedzam jeszcze kilka osob i jestem na mecie.teraz zostało kibicowanie na zawodowach,krecimy sie troche po miasteczku i jedziemy na Gliczarów.Tam czekamy tylko jedna runde i przez Leśnice wracamy w strone sacza.Łapie kapcia,dobrze ze Arek ma detke.Jedziemy głowna drogą do Dębna i dalej przez Knurowska.W sumie nie czułem sie jakos wyeksplatowany.DO domu juz spokojnie z Gołkowic


miasto

Czwartek, 7 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto z Sylwkiem

szybka rundka

Środa, 6 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
wyjechalem przed 19 na chwile sie rozuruszac.SPokojnie obwodnica do Golkowic i dalej w strone Przehyby.DOjechalem do zajezdni i w prawo na Gabon.Krotki podjazd troche mocniej.Zjazd bardzo ladny nowym asfaltem.Pozniej plaski powrot z marcinem ktorego tam spotkalem