miasto

Środa, 6 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 5 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

LImanowa

Wtorek, 5 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
poranny trening.troche pogoda nie najlepsza ale nie padalo  i udalo sie na sucho.Z Sacza najpierw na Dąbrowe a pozniej do Tegoborzy i podjazd na Wronowice.Dalej plasko do Laskowej.Od Limanowej juz ciezko pod gore.Cos rower nie chcial zbytnio jechac.Skrecilem na przyszowa i juz w dol do Sacz

miasto

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Niedziela, 3 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
mocno zajechalem sie wczorajsza wycieczka wiec dzisiaj spokojnie petla grybowska przez Korzenna.Najpierw boczny wiatr pozniej czolowy a na koniec znow boczny.W Saczu chmurzylo sie dobrze a tam fajnie sloneczko swiecilo.Podjazdy bardzo wolno

miasto

Niedziela, 3 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Petla Slowacka

Sobota, 2 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
w planac byl objazd Tatr jednak plany sie pozmienialy i wyjechalem na krotsza petle z domu.Najpierw na krzyzowke z Sacza.Mgly ustapily juz w Nawojowej i zaczelo sie robic mocno cieplo.Podjazd na Krzyzowke spokojnie,zjazd do Krynicy.Tlok ludzi,dopiero za centrum sie to uspokoilo i zjechalem do Muszyny.tam skret na Leluchów.Krotki podjazd na Majdan i w dol do przejscia granicznego.Tam skrecilem na bardejov.Kiedys czesto tamtedy jezdzilem ale osttanio to kilka lat temu.Podjazd na Obrucne w dosyc mocnym tempie zjazd serpentyna w dol i dluga prosta do Kurova.tam kluczowy podjazd dzisiejszego dnia.Muszynka.jakies 6km dlugosci w pelnym sloncu.Zaczelem mocno i slablem z kazdym kilometrem.Koncowka to juz na rzesach.Upal niemilosierny.Dobrze ze tam sie wjezdza w las.W dol zjazd chwile dobry a pozniej wielkie remonty,robia asfalt i jazda jakimis szutrami.tam wiatr zaczel pomagac wiec przez Mochnaczki sie jechalo super.POdjazd na Krzyzowke i juz do Sacza z gorki

Na przejsciu w Muszynce
Na przejsciu w Muszynce © kr1s1983

Na przejsciu w Muszynce
Na przejsciu w Muszynce © kr1s1983
Podjazd pod Muszynke
Podjazd pod Muszynke © kr1s1983

miasto

Piątek, 1 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Słopnicka o poranku

Piątek, 1 sierpnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
na popoludnie zapowiadali deszcze wiec znow pobudka po 4 i szybko na rower.Plan jazd na Limanowa i sie dalje zobaczcy.Jade Rdziostów i w strone Pisarzowej.W MArcinkowiach robi sie juz jasno i jedzie sie ok chociaz wiatr troche przytrzymuje.Scianka przed Limanowa i po chwili jestem w centrum.jade w kierunku Zamiescia.ZNow podjazd i zjazd dlaje to SLopnice.jade spokojnie i dopiero koncowke trzymam mocno.Jest tam stromo nie powiem.Na szczycie mgliscie i nie rpzyjemnie.Zjezdzam w dol i znow pod gorke w kierunku OStrj.Miejscami jakies slonce sie przebija.teraz czeka dlugi zjazd do Olszanki.Asfalt dobry to sie tnie.Szybko dojezdzam do Sacza