miasto

Czwartek, 3 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 2 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Vabec

Wtorek, 1 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Dzisiaj mialo byc spokojnie.Jeden podjazd.Wiatr w polnocy wiec w piersza strone dosyc szybko.Na zadziorze w Pinicznej pełny gaz.POzniej od granicy rowne,dosc mocne tempo.Ostatnie strome fragmenty na Vabec jade spokojnie.Zjazd dokrecalem jednak troche po wiatr.Od granicy walka z mocniejszym wiatrem.
http://www.endomondo.com/workouts/316896640/1451861

miasto

Wtorek, 1 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
maisto

miasto

Poniedziałek, 31 marca 2014 · Komentarze(0)
MIASTO

Knurowska i Wierch Młynne

Niedziela, 30 marca 2014 · Komentarze(0)
pojechalem na zbiorke STC tam tlumy,kolo 15 osob.Jedziemy plasko w strone Zabrzeza.Tam skrecilismy na Ochotnice gdzie jechala tamtejsza grupa.Jednak nie zawrocilismy i w czworke pojechalismy na Knurowska.Podjazd w mocnym tempie.Zjazd do Mlynnego i tam skrecamy na Zasadne.Podjazd testowalem w zimie tego roku.Droga momentami mocno zaniesiona kamieniami.Zjazd do Zasadnego tez niebezpieczny.Dalej w dol do glownej drogi i przez Kamienice do Sacza plasko

W okolicach Stadel
W okolicach Stadel © kr1s1983
W okolicach Stadel
W okolicach Stadel © kr1s1983
W okolicach Stadel
W okolicach Stadel © kr1s1983
Na wierch młynne
Na wierch młynne © kr1s1983
Na wierch młynne
Na wierch młynne © kr1s1983

Równica,Zameczek,Ochodzita,

Piątek, 28 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Rano szybka pobudka i wyjazd w strone Ustrona,poczatek z wiatrem,podjechalem sobie na Równice od strony Jaszowca unikajac jednoczesnie kostki brukowej.Sam podjazd na spokojnie,na szczycie zdjecia i powrot do WIsly i na Czarne,podjechalem Zameczek,znow spokojnie i zjazd Kubalonka do WIsły.W POludnie dluzsza trasa.Kubalonka od WIsly zjazd do IStebnej i podjazd na Ochodzita.Na szczycie chwila przerwy i zjechalem glowna droga do Istebnej.Podjazd przez Stecowke na Kubalonke i zjazd Zameczkiem w dol.Nawrocilem i teraz mocno Zameczek do gory.Na zjezdzie z Kubalonki mocno szczedlem


Równica-szczyt
Równica-szczyt © kr1s1983
Równica-szczyt
Równica-szczyt © kr1s1983
Równica-szczyt
Równica-szczyt © kr1s1983
Czantoria
Czantoria © kr1s1983
Podjazd na Zameczek
Podjazd na Zameczek © kr1s1983
Kubalonka
Kubalonka © kr1s1983
Kubalonka
Kubalonka © kr1s1983
Ochodzita
Ochodzita © kr1s1983
Podjazd pod Stecówkę
Podjazd pod Stecówkę © kr1s1983
Podjazd pod Stecówkę
Podjazd pod Stecówkę © kr1s1983

Krowiarki,Salmopol

Czwartek, 27 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Miałem okazje spedziec 2 dni w Wiśle.Jako ze musiałem tam byc dopiero na 11 rano wiec jeszcze po drodze postanowilem zaliczyc dawno nie odwiedzane tereny.ZOstawiłem auto w Makowie Podh. i o godzinie 7 rano wyjechalem w kierunku Osielca.Piekielnie zimno -1 stopien ale slonce powoli grzalo.Najpierw podjazd w OSielcu i pozniej w kierunku Jordanowa.Tam skreciłem na SIdzine i podjazd na Toporzysko.Fajny widok na Police.Asfalt bardzo dobry,przejechalem przez cala wies i skierowalem sie na Zubrzyce.POdjazd w koncowce mocno stromy.ZNow fajny widok na POlice i troche na Babia.Zjazd do Zubrzycy i skrecam na glowna droge do Zawoi.Rozpoczynam podjazd na Krowiarki.Jechalem juz raz tamtedy.Nie jest jakos ciezko.Wykrecam dobry czas.Na gorze staje na chwile.Zjazd do Zawoi dziurawy,jednak widok na Babia rekompensuje wszystko.Snieg lezy i widac ze troche go jest.Jade przez cala długa Zawoje az do Białki.Jade autem do WIsły i jeszcze po poludniu jade na Salmopol.POdjazd dobrze mi znany,jade spokojnie.Nogi tez ciezki.Na szczycie 10 stopni ale przynajmniej sucho.ZJazd szybki i do hotelu


Pilsko widok z TOporzyska
Pilsko widok z TOporzyska © kr1s1983
Pilsko widok z Sidziny
Pilsko widok z Sidziny © kr1s1983
Na przeleczy w Sidzinie
Na przeleczy w Sidzinie © kr1s1983
Na przeleczy w Sidzinie
Na przeleczy w Sidzinie © kr1s1983
Widok na Babia z Zubrzycy
Widok na Babia z Zubrzycy © kr1s1983
Na Krowiarkach
Na Krowiarkach © kr1s1983
Na Krowiarkach
Na Krowiarkach © kr1s1983
Babia Góra
Babia Góra © kr1s1983
Wisła skocznia
Wisła skocznia © kr1s1983
Salmopol
Salmopol © kr1s1983


miasto

Środa, 26 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto

Limanowa

Wtorek, 25 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
nie mialem jakos pomysluy gdzie jechac,nei chcialem po gorkach zbytnio sie docierac ale i tak ich nie ominelem.Najpierw do Brzeznej i podjazd na Strzyganiec,sztywno tam przez 1km,pozniej troche puscilo i przez Trzetrzewine na WYsokie.Zjazd do Limanowej pod lekki wiatr.Z tamtad na Siekierczyne i przez Przyszowa do Sacza w rownym tempie
http://www.endomondo.com/workouts/313439545/1451861