miasto

Wtorek, 25 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 24 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto

Spływ DUnajcem

Niedziela, 23 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria mtb
pojechalem z rodzinka do Szczawnicy i rowerami splywem Dunajca do Czerwonego Klasztoru.Troche sie zle ubralem,z poczatku bylo super slonce,pozniej sie zachmurzylo i potworny wiatr.troche mnie wywialo i teraz chodze z katarem
http://www.endomondo.com/workouts/312576915/1451861

Płasko do Tylmanowej

Sobota, 22 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
umowilem sie z Arkiem i Marcinem na wspolna jazde.Mieli zamiar ejchac do Kroscienka ja jednak tyle czasu nie mialem.Najpierw skoczylem na Morka WIes pozniej dojechalem na spotkanie.Jechalismy w strone Kroscienka pod masakryczny wiatr.DObrze ze po zmianach bo sam bym sie w zyciu nie porwal na to.Dojechalem z nimi do Tylmanowej i zawrocilem.Od razu lepiej,wiatr w plecy.Jeszcze skoczylem przez Czarny Potok.Na podjezdzie rpawie jak w Hiszpani.Slonce palilo,sucho,wietrznie.Zjazd i szybko przez Golkowice do Sacza
http://www.endomondo.com/workouts/311895310/145186...
Tatry w tle
Tatry w tle © kr1s1983
Mokra Wieś
Mokra Wieś © kr1s1983
Arek w Jazowsku
Arek w Jazowsku © kr1s1983
Relax:)
Relax:) © kr1s1983

Bochnia

Piątek, 21 marca 2014 · Komentarze(0)
kupilem telefon w Bochni i postanowilem go odebrac.Nie chcialem jechac głowna czworka wiec jazda przez gory.Najpierw przez Marcinkowice i Pisarzowa.Od LImanowej podjazd an ROzdziele,oprnie to szlo,wiatr caly czas pomagal w plecy.Zjazd z Zegociny szybki i dalej podjazd an Muchówke.Pozniej hopki gora dół,i przez WIsnicz do Bochni.Odebralem i spowrotem katorga pod wiatr.W Wisniczu jade inna droga na LIpnice.Na podjezdzie spotykam kolarza i wspolnie jedziemy do Iwkowej.POdjazd serpentynami i w dol.tam chwile jeszcze ejdziemy razem po czym sie rozdzielamy on na Rajbrot a ja na Łososine.Nie chcialem jechac głowna droga wiec przez Wronowice i dalej na Zawadke.Juz bylem ostro wymeczony.jakos sie dowloklem i zjechalem do Kleczan.Ostatni podjazd na spokojnie
Pierwszy raz w tym roku calkiiem na krotko:)
http://www.endomondo.com/workouts/311643693/145186...
Koło Lipnicy
Koło Lipnicy © kr1s1983
Koło Lipnicy
Koło Lipnicy © kr1s1983

Berest

Czwartek, 20 marca 2014 · Komentarze(0)
ale pogoda! w koncu cieplej i sloneczniej.Zaryzykowalem krotkich spodenek i bylo ok.Najpierw obwodnica i dalej na Łabowa.Skreciłem na Kotów i ostry podjazd.Zjazd pod 70km/h.We Florynce zmiana kierunku i pod wiatr na Berest.Podjazd spokojnie./Na Krzyzowce troche chlodno zjazd byl lekko nieprzyjemny.Zdazylem przed zmrokiem
http://www.endomondo.com/workouts/311101531/1451861

miasto

Środa, 19 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 18 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Poniedziałek, 17 marca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
ale wczoraj wialo.Deszcz wisial w powietrzu wiec wzielem treningowke.POjechalem w strone Golkowic i na Czarny Potok.Odbilem na Zalesie.Tam masakra pod wiatr.20-22km/h i nic szybciej tak wloklem sie az na Ostra,koncowka ciezka wiatr mocno trzymal.Postanowilem wracac ta sama droga wiec zamiast tego wyjechalem na szczyt przeleczy.Szybko zawrocilem i mocno w dol z wiatrem.Caly czas pod 50km/h.Szybko dojechalem do Naszacowic i dalej plasko obwodnica do Sacza

miasto

Poniedziałek, 17 marca 2014 · Komentarze(0)
miasto