miasto

Piątek, 20 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 19 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Środa, 18 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
z Patrykiem spokojny trening na Ostra.Najpierw przez Młyńczyska,łapie kapcia na kamieniu qrde ja to mam szczeście... zmiana i jedziemy na Ostra.Pieruńsko zimno w dolińce.Podjazd na spokojnie na młynku,Z Ostrej zjazd do kamienicy i dalej juz mocno do Zabrzeży i płasko do Sacza
/1451861

miasto

Środa, 18 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 17 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

Muszyna

Poniedziałek, 16 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
takiej ulewy to daawno nie przerabialem.W Saczu bylo cieplo i sucho jednak juz na obwodnicy zaczelo kropicc do tego widac bylo ze nad Nawojowa chyba leje.Mimo to jechalem dalej.Zaczelo mocno padac i tak az do Krzyzowki.Tam o dziwo sie uspokooilo,wyjechalem podjazd spokojnie i zjazd do Krynicy.Szybki przejazd przez miasto i przez Powrożnik do Muszyny.Tam nawrotka i znow ulewa:/Trzymala az do Krynicy.WYmarzłem konkretnie,podjazd na krzyzowke z lekkim wiatrem i zjazd do Nowej Wsi.Tam juz mocny zmrok wiec ubralem swiatla i do Sacza z gory jakos sie dotoczyłem
/1451861

miasto

Poniedziałek, 16 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

Rajcza

Sobota, 14 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
ostatni maraton u WIeśka w Beskidach.Sezon juz sie konczy,jeszcze mi tylko Bieszczady na deser zostały.Z Rafałem wyjazd wczesnie z Sacza i przed 9 jestesmy w Rajczy.Jest mokro,troche kropi ogolnie nastroje kiepskie.Jednak na starcie nie padalo i mokro bylo tylko do przeł Ujsolskiej.Jak nie urok to sraczka i po starcie slysze ze bębenek w kole sie buntuje.Trzaski piski i blokowanie sie koła.Zostaje z tyłu,grupa okolo 40 osob odjezdza mi w oczach.Jade spokojnie na przełęcz,jestem sam zaczynam troche gonic.Dojezdza do mnie wieksza grupka z tylu i w takim mneij wiecej skladzie ejdziemy przez plaskie odcinki Słowacji.Tempo szło tam naprawde mocne.DOjezdzamy do podjazdu na Korbielów,krótka górka.WIdze tam Arka jak pompuje koło... zjazd do Korbielowa i ostre tempo caly czas.Jest tam nas chyba z 30 osob.Jedziemy w lewo,krotki podjazd i pozniej stromy podjazd na przeł. u Poloka.Tam nie moge obrucic korbami... Na zjezdzie mi jakos puszcza i dalej waskimi druzkami do bufetu rpzy bunkrach.Znow ostry zjazd i dalej juz do Milowki glowna droga i do Rajczy.nie ejst zle,w razie co moge sie wycofac i trafic od razu do auta.Jade jednak do mety znow pod rpzeł Ujsolska.Idzie mi to mocno opornie,znow mi odjezdzaja jednak na podjezdzie dochdoze pojedynczych kolarzy i wjezdzam z ulga na mete.Mogło to sie skonczyc gorzej i gdzies utknac na SLowacji.Zjazd juz na spokojnie.Miejsce dgzies kolo 70 open,szkoda mi ze znow przez sprzet nie moglem jechac swojego
/1451861

Piwniczna

Piątek, 13 września 2013 · Komentarze(0)
taka tam nudna plaska trasa,chcialem sie troche przed Rajcza rozruszac.Bylo sucho az do Sacza,przed samym miastem zaczel kropic.
/1451861

miasto

Piątek, 13 września 2013 · Komentarze(0)
miasto