miasto

Czwartek, 12 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

IC Nowy Sącz

Czwartek, 12 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
rano padalo,pozniej sie wypogodziło i zapowiadała sie fajna jazda w grupie.Pojawilo sie nas kilku,jednak po pierwszej gorze zostaje nas tylko trzech.Jedziemy po zmianach.W Korzennej Marcin znika mi z pola widzenia i zostaje z Mariuszem.Jechalismy dosyc spokojnie do Grybowa i tam Mariusz skraca trase na Ptaszkowa.Ja jade dalej sam.Podjazd na Bogusze sprawne,cos lekko wialo w plecy.Pozniej do Sacza juz czasówka.ZImno bylo potwornie
/1451861

Magura Małastowska

Środa, 11 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
trening z przygodami.Chcialem pojechac na Magurke,w tym roku jeszcze nie bylem tam.Wyjazd przy siapiacym deszczu.Podjazd na Cieniawe i do Grybowa,dalej ROpska.Postanawiam jechac od innej niz zwykle strony.jade na Klimkówke i Uście.Tam niespodzianka,kłada asfalt az do Gładyszowa.Teraz jedzie sie jak po dywanie.W Gladyszowie stwierdzam,że z przodu mam mało powietrza.DOpompowanie a tutaj zonk,cos bardzo uchodzi.Zmiana detki i znow puszcza.. qrde łatanie ale ciezko w takich warunkach.POstanawiam jechac na obreczy.Na zjezdzie z Magury spotykam miłego goscia który proponuje zawiezc mnie do Gorlic.Tam juz u Sebastiana w sklepie,zmieniam detke i do Sacza jade mocno.Na koniec zlalo mnie do suchej nitki
/1451861

Szczereż

Wtorek, 10 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
od rana w Tatrach,po powrocie krotki trening na szosie.POdjazd na Szczereż od Jazowska,dosyc dlugi.POzniej zjazd do Czarnego Potoku i Łącka.Stamtad płasko do Sącza i prawie ze zmrokiem
/1451861

Łętowe

Sobota, 7 września 2013 · Komentarze(0)
wyjechałem o 6 rano,było jakeis 5 stopni:)najpierw na WYsokie,jechałem sobie powoli,zjazd do Limanowej szczekałem zebami.W LImanowje kierunek na Mszane,podjazd do Zamieścia i dalej do DObrej.Skreciłem na Jurków,miałem jechać w dół do Mszany jednak wyjechałem tylko na łętowe,ciezki tam nawet ten podjazd.Zjechalem spowrotem do Jurkowa i podjazd na Przeł. Rydza Smigłego.DObrze mi sie ejchało.Na szczycie zdjecia i zjazd do Słopnic.Teraz juz na Zamieście i do Limanowej.Wiatr w plecy wiec sie dorze jechało.POwrot przez Pisarzowa i Klęczany.
/1451861

miasto

Piątek, 6 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

IC Nowy Sącz

Czwartek, 5 września 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Dzisiaj sie działo na IC.Bylo 7 osób.Od startu ostrego poszedl ostry gaz.Twardy nadawał tempo,na podjezdzie pod LIbrantowa zostałem troche z tyłu i pozniej przez 20km goniłem z Darkiem kolegow z przodu.W Koncu Twardy odjechał i w trójke jechalismy juz do samej mety.Podjazd pod Binaczrowa nawet mi niezle szedl.Po zmianach dojechalismy do Jamnicy i troche pogubilem sie z linia mety i Arek wyszedl mi z koła:)Czas 1:37,srednia prawie 36km/h ladnie
/1451861

miasto

Czwartek, 5 września 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 4 września 2013 · Komentarze(0)
miasto a wieczorem z rodzina po okolicy

czasówki

Wtorek, 3 września 2013 · Komentarze(0)
umowilem sie z Andrzejem na trening,bylo nas 4.Mielismy jechac doline jednak wyszlo inaczej.Najpierw przez Stadla na Podegrodzie i skret na Raszówki.Tam zrobilismy 4 czasówki po 5km.Dwie w grupie i 2 na dochodzenie.Nie moglem sie cos wkrecic w tempo jakie narzucali koledzy.Ostatecznie najlepszy czas 6:30.POzniej zjechalismy do Golkowic i tam spotkalismy grupe z Arkiem wiec pojechalismy z nimi na Stronie i do domu
/1451861