Berest

Czwartek, 6 czerwca 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
Nie padalo wiec mozna bylo smignac na Treku.Najpierw podjazd na Cieniawe,wialo w plecy wiec dobre tempo.Zjazd do Grybowa i dalej lekko w gore przez FLorynke i Polany.Podjazd na Berest rowno i spokojnie.POzniej z Krzyzowki odbilem na MOchnaczke.Klada tam nowy asfalt.Skrecilem na Kopciowa i podjazd znow na krzyzowke.Z Krzyzowki zjazd do Sacza pod wiatr ale nie najgorzej sie jechalo/1451861

miasto

Czwartek, 6 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 5 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Makowica

Wtorek, 4 czerwca 2013 · Komentarze(0)
wyjezdxzalem to nie padalo,kropilo az do Limanowej gdzie rozpadalo sie na dobre.Muialem w planie podjechac na Makowice gdzie w neidziele bedzie uphill.Skrecam w Mlynnym na Pasierbiec i ade pod gore.W pewnym momencie droga odbija w prawo.Tam jest 3,2km pod gore.Poczatek spoko pozniej miejscami jest po 29-30% ciezko ale do przejechania.ZJazd w deszczu masakra,pozniej dolina przez Ujanowice,juz troche mniej padalo.Podjazd na Wronowice i plasko do Saczsa/1451861

miastio

Wtorek, 4 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 3 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Pieniny

Niedziela, 2 czerwca 2013 · Komentarze(0)
obudzilem sie o 4 rano i szybko ruszylem w trase.Chcialem troche po Słowacji pojezdzic.W Saczu mgły straszne ale juz od Barcic jest w miare dobrze.Jade caly czas pod wiatr.Podjazd na Vabec spokojnie.Na gorze zimno,zjezdzam do Lubovni.Tam skrecam na Spiska Bele ale zaraz na Czerwony Klasztor.Dobrze znam tamta droge.Trzeba pokonac niezbyt trudny podjazd i dalej juz w dol.Skacze ejszcze na Leśnicka Przełecz i zabieram KOMA.Na gorze sloneczko,chwile siedze i w dol do Lipnika.Dalej do Czerwonego Klasztoru i przez pieszy most do Sromowiec.Znow do gory na krosnice.Dalej to w dol do Kroscienka i z wiatrem do Sacz
/1451861

Grybów

Sobota, 1 czerwca 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
w koncu naprawilem piaste w kole w dangarze wiec mozna bylo przetestowac.Jest dobrze,jechalo mi sie lekko i w koncu bez trzaskow.Najpierw podjazd na Cieniawe pozniej zjazd do Grybowa i lekki podjazd do Florynki.Dalej w gore na Bogusze,tam zaczelo apdac naszczescie szybko przestalo i do Sacza juz sucho
/1451861

miasto

Piątek, 31 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zabrzez

Piątek, 31 maja 2013 · Komentarze(0)
wyjazd o 5 rano.Mokro z poczatku ale szybko rpzesychalo.Plasko i nudno ale spowrotem na szczescie z wiatrem