spokojny trening z jednym dlugim podjazdem na Vabec.najpierw plakos i nudno do PIwnicznej.POdjazd na Vabec spokojnie,dostalem wiatr w plecy i fajnie sie ejchalo.Na szczycie chwila przerwy i zjazd,pod wiatr.DO Sacza wiatr sie uspokoil i juz super si ejechalo
Dawno nie bylem rowerem na Knurowskiej.Akurat pogoda byla taka srednia wiec decyzja jade.Najpierw plasko i nudno do Tylmanowej.Szedlem dosyc mocno i mam srednia 33,4km/h.Skrecam i dalej pod lekka gorke caly czas.Koncowka stromsza.Na szczycie od razu zawracam i zjezdzam mocno w dol.Niestety pod wiatr.Dalej tez plasko pod wiatr /1451861
Nie bylo czasu na jazde nawet w sobote czlowiek musial isc do pracy.Szybko ruszylem na podegrodzie i skrecilem na Stronie.Podjazd fajny,szedlem sobie spokojnie i zjazd zakonczony podjazdem do Łukowicy.Dalej pod gore na SIekierczyne.Miejscami jest stromo,nad LImanowa jakies mgly.Wyglada ze ebdzie padac.Zjezdzam ostro w dol i w Limanowej skrecam na WYsokie.Ide mocno z zamiarem pobicia KOMA.Pierwszy idzie gladko,cisne prawie w trupa.Pozniej lekki zjazdy i od stacji Lotosu nastepny juz na szczyt WYsokiego.Idzie mi super dobrze.Utrzymywalem prawie 30km/h.ZJezdzam juz spokojnie do Sacza.Uf ciuezko bylo /1451861
troche okreżna droga ale w sumie fajny trening.Najpierw podjazd na Ubiad i zjazd i podjazd na Sienna.Juz po tych dwoch gorach mialem dosc:)wxczoraj niby przekroczone jakies stezenie oznu w powietrzu bylo i chyba cos misalo to na rzeczy.Dalej jedziemy podjazd i zjazd do Przydonicy.Tam skrecamy na Bartkowa znow pod gore i do Grodka.Dalej decydujemy sie ejchac na Jurkow glowna droga.Ruch pieronski,w Tymowej skret i podjazd w strone Iwkowej.Fajna gorka i zjazd prosta droga,pozniej troche dziur az do Lososiny.Tam objezdzamy przez Rabkowa i do jeziora.POzniej juz nudy glowna droga do Sacz /1451861
Trenuje kolarstwo szosowe od 6 lat.Mieszkam w gorzystych terenach wiec moje treningi odbywaja sie glownie na podjazdach i zjazdach.Preferuje krotkie i intensywne treningi chociaz tez zdarzaja sie dalsze wyjazdy.Staram sie tez startowac we wszystkich okolicznych wyscigach,rajdach etc.Co niedziele wspolne treningi z grupa Stc.W tyg. trenuje przewaznie sam,chociaz czasem zdarza sie jakas wspolna ustawka.