Vabec

Wtorek, 14 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
spokojny trening z jednym dlugim podjazdem na Vabec.najpierw plakos i nudno do PIwnicznej.POdjazd na Vabec spokojnie,dostalem wiatr w plecy i fajnie sie ejchalo.Na szczycie chwila przerwy i zjazd,pod wiatr.DO Sacza wiatr sie uspokoil i juz super si ejechalo

miasto1

Wtorek, 14 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 13 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

przeł.Knurowska

Niedziela, 12 maja 2013 · Komentarze(0)
Dawno nie bylem rowerem na Knurowskiej.Akurat pogoda byla taka srednia wiec decyzja jade.Najpierw plasko i nudno do Tylmanowej.Szedlem dosyc mocno i mam srednia 33,4km/h.Skrecam i dalej pod lekka gorke caly czas.Koncowka stromsza.Na szczycie od razu zawracam i zjezdzam mocno w dol.Niestety pod wiatr.Dalej tez plasko pod wiatr
/1451861

krotko i gorsko

Sobota, 11 maja 2013 · Komentarze(2)
Kategoria szosowka
Nie bylo czasu na jazde nawet w sobote czlowiek musial isc do pracy.Szybko ruszylem na podegrodzie i skrecilem na Stronie.Podjazd fajny,szedlem sobie spokojnie i zjazd zakonczony podjazdem do Łukowicy.Dalej pod gore na SIekierczyne.Miejscami jest stromo,nad LImanowa jakies mgly.Wyglada ze ebdzie padac.Zjezdzam ostro w dol i w Limanowej skrecam na WYsokie.Ide mocno z zamiarem pobicia KOMA.Pierwszy idzie gladko,cisne prawie w trupa.Pozniej lekki zjazdy i od stacji Lotosu nastepny juz na szczyt WYsokiego.Idzie mi super dobrze.Utrzymywalem prawie 30km/h.ZJezdzam juz spokojnie do Sacza.Uf ciuezko bylo
/1451861

rozjazd

Piątek, 10 maja 2013 · Komentarze(0)
przez Rdziostów i Zawadke,taki gorski rozjazd:)

miastp

Piątek, 10 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

Dookola Rożnowskiego

Czwartek, 9 maja 2013 · Komentarze(1)
Kategoria szosowka
troche okreżna droga ale w sumie fajny trening.Najpierw podjazd na Ubiad i zjazd i podjazd na Sienna.Juz po tych dwoch gorach mialem dosc:)wxczoraj niby przekroczone jakies stezenie oznu w powietrzu bylo i chyba cos misalo to na rzeczy.Dalej jedziemy podjazd i zjazd do Przydonicy.Tam skrecamy na Bartkowa znow pod gore i do Grodka.Dalej decydujemy sie ejchac na Jurkow glowna droga.Ruch pieronski,w Tymowej skret i podjazd w strone Iwkowej.Fajna gorka i zjazd prosta droga,pozniej troche dziur az do Lososiny.Tam objezdzamy przez Rabkowa i do jeziora.POzniej juz nudy glowna droga do Sacz
/1451861

miasto

Środa, 8 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto