Ptaszkowa

Wtorek, 7 maja 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
cale popoludnie budze z gradem i tak czekalem az przestanie do 19... wyjechalem tylko na chwile na treningowce.POjechalem na Cieniawe,podjazd bardzo spokojnie i dalej kolo stacji zjechalem do Ptaszkowej.POzniej juz gorki do Sacza
/1451861

miasto

Wtorek, 7 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 6 maja 2013 · Komentarze(0)
miasto

Zbiorka STC

Niedziela, 5 maja 2013 · Komentarze(0)
pojechalem na zbiorke STC i ku zdziwieniu bylo bardzo duzo ludzi.POjawil sie Piotrek kolega z BIkeholikow.Ruszylismy na DOline Popradu przez FLorynke,pocztaek spokojnie az do podjazdu na BOgusze,mocniejsze skoki ale na gorze czekamy na reszte.Pozniej zjazd do FLorynki znow pod lekko pod gore do Berestu.tam zaczelo sie sciganie,troche mi odjechal Mariusz z Marcinem ale mocno deplem i razem wjechalismy na Krzyzowke,momentami wychodzilem ponad 185 bpm.Dalej decyzja jazdy na Tylicz,w dol i mocno pod 50km/h.W Tyliczu jade jeszcze na Muszyne i tam zawracmay z PIotrkiem do Krynicy.Pod wiatr nistety,podjezdzamy na Krzyzowke i tam kazdy w swoja strone.Ja do Sacza w dol i pod wiatr ale mnoicno cisnelem
/1451861

Regen

Sobota, 4 maja 2013 · Komentarze(0)
Spokojnie do Zabrzezy i spowrotem przez Czarny Potok.Nowa kaseta 12-27 idealnie mi pasuje

Klasyk Beskidzki

Piątek, 3 maja 2013 · Komentarze(1)
Pierwszy start w sezonie.Plan byl ambitny utrzymac grupe na Bielance.Przyjezdzamy na miejsce,nie pada,drogi prawie suche.Przebralem sie a tu pada... qrde nie bylo tego w prognozie.Na starcie ejdnak przestaje i wychodzi slonce.POnad 150 osob na starcie,bardzo mocna obsada.Jedziemy honorowo do skretu na Klimkowke i tam idzie ogien,trzymam sie ogona grupy i doganiam przy kosciele.Dalej pod wiatr po hopach az do Uscia,tam wjezdzamy na kiepska nawierzchnie.CO chwila ktos lapie flaka,trzeba mocno uwazac.Ppodjazd w Kwiatoniu jade z typu,wczesniejsza mala kraksa blokuje mi droge.Wyjezdzam spokojnie jednak zostaje nas tylko 4 i gonimy grupe, jest ciezko ida mocne zmiany nie ma szans.Laaczymy sie w 8 osob i jedziemy spowortem do Łosia,mocne tempo.POdjazd na Bielanke w miare spokojnie.Jest dlugi trzeba jakos wyjechac,zjazd do Kunkowej i znow podjazd na Oderne.Patelnia straszna,slonce mono dopieka.NA szczycie jest na kilku i lecimy w dol.Dlaje juz z wiatrem do mety.Probouje finiszowac,nie jest zle.Srednia ponad 34km/h jednak szkoda tej grupy do ktorej nie bylo wiekszychs zans dojsc
/1451861

rozjjazd

Czwartek, 2 maja 2013 · Komentarze(0)
miedzy deszczami znalazlem okno pogodowe,chlodno i miejscami mokro

STC

Środa, 1 maja 2013 · Komentarze(0)
slaba frekwencja na zbiorce.W 3 pojechalimsy do Zegiestowa po drodze zaliczajac podjazd na WOle Krogulecka.Szytwno mocno i zjazd niebiezpieczny.Tak to spokojnie i po zmianach
/1451861

miasto

Wtorek, 30 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Pod Przehyba

Poniedziałek, 29 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
NIe mialem dzisiaj zamiaru jechac ale tak wyszlo.Plan 2h i mysl o jakis gorkach.Pojechalem plasko do Barcic tam minelem sie z Arkiem i Marcinem.Skrecilem na Przysietnice i mocno do gory.Za podjazdem nastepny z Moszczenicy na Skrudzine.Zjazd do Gabonia niebezpieczny,duzo piachu.Podjechalem kawalek w kierunku Przehyby i skreilem w prawo,fajny podjazd ale zjazd nieciekawy.Droga z wybojami,wasko.DOjechalem do Golkowic i pozniej wzdluz dunjaca do Jazowska.Stamtad juz plasko do Sacza w mocnym tempie
/1451861