miasto

Środa, 3 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Wtorek, 2 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
ZImno ale sucho.POjechalem troszke po gorach,nogi jak z waty.Najpierw Klimkówka i Ubiad.Zjazd i Łeka.POzniej pod wiatr do WIlczysk.Tam skreciłęm na Stróze.Ciezko sie jechalo.Pozniej lekko w gore az do FLorynki.I dalej przez Bogusze dlugi podjazd.Do Sacza jechalem spokojnie.
/1451861

miasto

Wtorek, 2 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Gorki

Poniedziałek, 1 kwietnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
zazwyczaj w drugi dzień swiat jezdzilismy na zbiorke.Niesttey warunki zimowe wiec sobie odpuscilem.POjechalem dopiero po poludniu.Najpiwer do Podegrodzia i podjazd na Stronie.Zjechalem i znow podjazd do Lukowicy.W zasadzie sucho.POzniej chcialem ejchac na SIekierczyne ale im wyzej tym bardziej mokro.Zjechalem wiec do Golkowic i skrecilem na Czarny potok.Podjechalem i skrecilem na Zalesie.Dojechalem do doliny Młynczysk i tam mokro.Nawrotka i znow w dol.POdjechalem na Czarny potok do Łacka i do Kiczni.Tam zaczal lekko padac snieg.POzniej do Sacza z bocznym wiatrem

/1451861

miast

Piątek, 29 marca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Limanowa

Czwartek, 28 marca 2013 · Komentarze(0)
pojechalem odebrac telefon do LImanowej.Zdecydowalem sie jechac przez Pryszowa w obie strony.Dosyc sucho ale zimno,napewno ponizej zera było.Zachód slonca dopiero w Limanowej i w Golkowicach ciemno.
/1451861

miasto

Czwartek, 28 marca 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 27 marca 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 26 marca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Grywałd

Poniedziałek, 25 marca 2013 · Komentarze(0)
dluga jazda w mrozie i paskudnym wietrze.DObrze ze sucho.WYjechalem troche wczesniej i ciemno zlapalo mnie dopiero w Jazowsku.SPowortem pod wiatr ledwo na malej tarczy sie wloklem