chyba 1 w tym roku mocny trening po gorkach.SUcho,dosyc zimno ale niezle sie jechalo.Nie chcialem pchac sie dziurami przez Piatkowa wiec uderzylem na Mystków,caly czas podjazd.Z Mystkowa do Mszalnicy a tam dosyc mokro.POdjazd na scianke poszedl sprawnie,na zjezdzie mase wody.Wjchalem na glowna trase i szybko do Grybowa.POzniej podjazd na ROpska Gore i do ROpy.Myslalem gdzie dalej jechac,skrecilem na WYsowa z zamiarem wyjechania na Klimkowke.Poczatek spoko,pozniej mocno mokro wiec zawrocilem.WIaterek w plecy i fajnie sie ejchalo.Na ROpskiej pobilem KOMA na podjezdzie,koncowke cisnac w trupa.ZJazd do Grybowa i dalej przez Stroze.Trzymalem tam mocne tempo.Pozniej WIlczyska i do Korzennej.Swietnie sie ejchalo,noga podawala.Ostatni podjazd na łeke i Librantowa spokojnie /1451861
Umowilem sie na trening z chłopakami z teamu BodyIcoach miedzy innymi Mikołajem (Virenque).Dojechalem do Owieczki spokojnie na małej tarczy.ZImno i lekko sniezylo ale coz.Na miejscu okazuje sie ze ejst nas sporo 10 osob i ruszmay na Piwniczna.Spokojna jazda w grupie az do Rytra,tam zaczynaja sie skoki i mocniejsza jazda.Pare razy mnie rpzytkalo gdyz przeziebiony oddychalem przez kominiarke:/ Mijamy Piwniczna i dalej Dolina Popradu az do Zegiestowa.Kilku z nich mocniej przycislo i odpuscilem nawracajac do Sacza.Po 5km mnie dogonili i dalej juz wspolnie mocno po zmianach.Dojechalem sie konkretnie ale warto bylo, /1451861
sredni trening,mialo nie padac a qrde na Vabecy pralo sniegiem.DO granivcy bylo jeszcze ok sam podjazd tez.Na zjezdzie musialem reka sie zaslaniac.POzniej juz lepiej,kropil deszcz do samego Sacza.Oczywiscie mokry caly przyjechalem /1451861
Trenuje kolarstwo szosowe od 6 lat.Mieszkam w gorzystych terenach wiec moje treningi odbywaja sie glownie na podjazdach i zjazdach.Preferuje krotkie i intensywne treningi chociaz tez zdarzaja sie dalsze wyjazdy.Staram sie tez startowac we wszystkich okolicznych wyscigach,rajdach etc.Co niedziele wspolne treningi z grupa Stc.W tyg. trenuje przewaznie sam,chociaz czasem zdarza sie jakas wspolna ustawka.