miasto

Czwartek, 17 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 16 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 15 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Krzyzowka

Poniedziałek, 14 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pogoda nie dawala zadnego optymizmu na jazde.Na ICM mialy byc mocne opady,jednak jak wyjezdzalem to swiecilo slonce.Cala droge do Krynicy nie padalo i asfalt suchy.Jechalem sobie bardzo spokojnie.Podjazd na Krzyzowke mocniej ale druga czesc podjazdu mnie odcielo i sie wloklem.Na szczycie mokro i zimno.Kieruje sie na Grybow.Zjazd Berestem czujnie bo mokro.Od Polan pod bardzo mocno wiatr.CO chwila lekko kropilo.DOjechalem do Grybowa tam mokro jak diabli.WLoklem sie pod wiatr na Ptaszkowa.Skrecilem na wioske i przez Kamionke do Sacz

miasto

Poniedziałek, 14 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Zbiorka-Ostra

Sobota, 12 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
zbiorka koalrzy.Udalo sie nas zebrac siedmiu.Ruszamy z Chełmca.DOjechalismy do ST.Sacza i tam kombinacje bo czekamy na kolege,drugi lapie kapcie.Tak sie krecilismy w koncu jedziemy na Zabrzez.Tempo rowne,dojazd do Kamienicy i tam podjazd na Ostra.Mocno to szlo,praktycznie tylko ja z Arkiem pracowalismy z przodu.Na koniec jeszcze mialem ciut zapasu.Na gorze czekamy na reszte przyjechalo jednak tylko 2 jeszcze.Zjezdzamy do skretu na Młynczska,tam przystanelem zalozyc okulary a koledzy ruszyli szybciej.Nie moglem ich dogonic na zjezdzie i niestety do Sacza juz spokojnie sam

miasto

Sobota, 12 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

z ekipa

Piątek, 11 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
umówiłem sie z Arkiem i Andrzejem na trening.Mialem malo czasu bo o 18 musialem byc w domu.Jade na rondo w Stadlach i stamtad lecimy na Brzezna i podjazd na Trzetrzewine.Pierwszy etap w miare spokojnie.Druga czesc podjazdu mocno z Arkiem.Na szczycie myslalem ze padne.Zjezdzamy do Limanowej.Znow Arek mocne tempo nadaje na hopach.DOjechalismy do skretun na Raszowki,zjazd z wiatrem i do przyszowej.Jedziemy po zmianach do skretu na Łukowice,Andrzej pojechal prosto a my zaliczylismy jeszcze ten krotki podjazd.Za łukowica ponownie w trojke do Sacza

miasto

Piątek, 11 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 10 kwietnia 2014 · Komentarze(0)
miasto