miasto

Piątek, 17 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 16 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Czwartek, 16 stycznia 2014 · Komentarze(0)
ciezko cos bylo sie zebrac,jakos mi nie szlo tez na podjazdach.Dobrze ze pogoda dopisuje i jest sucho i cieplo.PIerwszy podjazd na Cieniawe z bolem.Zjazd do Grybowa i dalej na FLorynke.Wiatr w twarz.Po skrecie na Bogusze lepiej,podjazd na spokojnie i dalej w dol do Sacza
http://www.endomondo.com/workouts/287063210/1451861

miasto

Środa, 15 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Ostra

Wtorek, 14 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
swiat staje na glowie zeby w styczniu i to po ciemku jechac na Ostra:)Najpierw plasko do Golkowic i skret na Zalesie,droga sucha caly czas lekko w gore.Dojechalem do Jastrzebia i tam juz mokrawo a w Młynczyskach dodatkowo piasek na drodze.Sam podjazd ok.Na szczycie mocno wialo.Zjazd do kamienicy nie byl przyjemny.Dalej pod wiatr do Zabrzeza.Z tamtad juz duzo lepiej.Od jazwoska nawet z wiatrem.Mialo padac jednak nie spadla kropla
http://www.endomondo.com/workouts/286339360/1451861

miasto

Wtorek, 14 stycznia 2014 · Komentarze(0)

miasto

Poniedziałek, 13 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Łabowska Hala

Niedziela, 12 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria mtb
Nie chcialo mi sie ejchac na szose.Ostatnio coraz wieksza ochote mam na smiganie po gorach.Planowalem ze na wiosne pierwszy trip na MTB to bedzie Łabowska a tutaj udało sie w styczniu... Pogoda niby neiciekawa co chwila jakies sniezyce.W Saczu i na drodze bylo sucho.POjechalem na miejsce zbiorek i byl Andrzej wiec jedziemy razem az do Nawojowej gdzie on skreca na Porębe.Dalej ejchalem sam na szczescie z wiatrem.DOjechalem do skretu na Składziste.Dalej asfalt pnie sie w gore.PO 2km jest szlaban i dalej jade w kompletnej ciszy i spokoju.Droga mokrawa,miejscami snieg zawiany.Podjazd pozniej sie wystramia,ale na szosie by sie fajnie tam jechalo.Asfalt jest az do rozwidlenia szlakow gdzies na okolo 900m.n.p.m.Dalej skrecam w lewo,piekna szutrówka,tam juz jakies 2-3cm sniegu i dalej mocno w góre.Na wysokości Wierchu nad Kamieniem troche zjazdu i znow rozwidlenie szlaków.Stamtad niecaly kilometr na Łabowska.WYjezdzam troche ludzi chodzi z kijkami,wiatr mocno wieje.Wczoraj musialo byc tutaj super bo styarego sniegu tam nei widzialem.RObie chwile zdjecia i zjezdzam w dół.Poczatek nieciekawy trzeba uwazac by nie zaliczyc upadku.POstanawiam jednak jechac inaczej.Skrecam w prawo i jade na Feleczyn.Tam szybko zaczyna sie asfalt i cisne mocno.Przez kilka kilometrow jechalem po sniegu ale pewnie bez zadnych uslizgów.Nizej juz mokrawy asfalt.DOjechalem do Łabowej i pozniej pod wiatr do Sacza
http://www.endomondo.com/workouts/285436324/145186...
Na podjezdzie po Łabowska
Na podjezdzie po Łabowska © kr1s1983

Ostatnie metry
Ostatnie metry © kr1s1983
Jest i Schronisko
Jest i Schronisko © kr1s1983
Niezla kurzawa
Niezla kurzawa © kr1s1983
Fajnie tam jest
Fajnie tam jest © kr1s1983

Berest

Sobota, 11 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
wyjechalem po poludniu,mialem na styk wyliczone zeby wrócic przed zmrokiem.trasa na Berest wiec jade do Kamionki.tam wyprzedza mnie Andrzej i wspolnie decydujemy sie ejchac dalej.POdjazd na Bogusze spokojnie.w doł mocne dokrecanie.W FLorynce skrecamy na Berest i lekko w gore.Na podjezdzie pod KRzyzowke Andrzej mi odjezdza,ja jade swoje raczej spokojnie.Na podjezdzie suchoutko o tej porze roku to szok.Z Krzyzowki na zjezdzie zimno.Ostro krecimy do Sacza.
http://www.endomondo.com/workouts/285112009/145186...
Podjazd pod Bogusze
Podjazd pod Bogusze © kr1s1983
Na Berescie
Na Berescie © kr1s1983
Krzyzowka
Krzyzowka © kr1s1983

miasto

Piątek, 10 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto