Młynne

Czwartek, 9 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
cos ciezko sie jechalo.Jeszcze do 1h jazdy bylo ok pozniej mnie brzuch rozbolal.DO Tegoborzy z wiatrem,podjazd na Wronowice.Dalej plasko do Młynnego,asfalt wilgotny.W Młynnym skret na Limanowa i pozniej w gore na WYsokie,slabo to wczoraj szlo.Z ulga wyjechalem na szczyt i dalej w dol pod wiatr do Chełmca.Na koniec jakis snieg zaczal sypac..
http://www.endomondo.com/workouts/284431742/1451861

miasto

Czwartek, 9 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 8 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 7 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

Zegiestów

Poniedziałek, 6 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
4 dzien jazdy z rzedu.ZIma w tym roku jest bardzo laskawa.Pogoda idealna,zaczekalem tylko jak przeschyly asfalty.Umowilem sie z Andrzejem i mielismy cos do 3godzin pojechac.Jechalismy na DOline Popradu,jednak mialem obiekcje co do tego bo raz ze juz po 13 bylo to jeszcze moglo byc mokro na Krzyzowce.POd wiatr dojechalismy do Zegiestowa i zawrocilismy.tempo spokojnie,kilka mocniejszych akcentow na hopkach
http://www.endomondo.com/workouts/283242872/1451861

Przehyba

Niedziela, 5 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria mtb, szosowka
Tego sie nie spodzeiwalem zeby w styczniu jezdzic na goralu po Beskidzie.A jednak odwzylem sie wyjechac na Przehybe.Najpierw szosa do Golkowic.Nie jest to mile bo niestety pod wiatr.Dalej do szlabanu.Duzo aut na parkingu a po drodze rownie duzo ludzi.Droga sucha i bez sniegu.Szlo mi dosyc mozolnie.Snieg na drodze pojawil sie dopiero przed samym kamieniem Kingi.nie byl tez jakos mocno uciazliwy.Raz musialem zejsc z roweru bo lod nie do rpzejechania.Ku mojemu zdziwieniu pociagneli asfalt az do grani!Jakies 700m asfaltu.Teraz na szosie spokojnie bedzie mozna dojechac pod schronisko.Na grani mocne bloto.Na Przehybie sporo ludzi,jakies auta terenowe,grille:)CHwile odsapnalem,widokow prawie zadnych nie bylo.Zjazd mokry,schlapalo mnie niezle.DO domu juz mocno dokrecalem
http://www.endomondo.com/workouts/282870917/145186...

Poczatek za szlabanem
Poczatek za szlabanem © kr1s1983
Pierwszy zakret,polowa drogi
Pierwszy zakret,polowa drogi © kr1s1983Mocno do gory
Mocno do gory © kr1s1983Snieg sie zaczyna
Snieg sie zaczyna © kr1s1983Asfalt na sam szczyt!
Asfalt na sam szczyt! © kr1s1983Asfalt na sam szczyt!
Asfalt na sam szczyt! © kr1s1983Samojebka:)
Samojebka:) © kr1s1983Na Przehybie
Na Przehybie © kr1s1983Na Przehybie
Na Przehybie © kr1s1983

Gorki kolo Grybowa

Sobota, 4 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pogoda dalej utrzymuje sie swietna.Mialem ochote cos pokrecic po gorach wiec najpierw jade na Dabrowa i podjazd.Zjechalem do Siennej i skrecilem na SIedlce.Podjazd mokrawy na poczatku pozniej lepiej.Zjechalem w dol i do Leki.Dalej w dol az do skretu na Ptaszkowa.Dawno tamtedy nie ejchalem,nowy asfalt,podjazd na STara  WIes ciezko.POnad 12% i tak przez kilometr.Wyjechalem na szczyt i zjechalem do Grybowa,nie mialem pomyslu gdzie jechac,skrecilem na FLorynke i zaraz na Ptaszkowa.Tez wilgotno,zjazd ez problemow i do Sacza w mocnym tempie
http://www.endomondo.com/workouts/282153563/145186...
Na Starej Wsi
Na Starej Wsi © kr1s1983
Na Starej Wsi
Na Starej Wsi © kr1s1983

Bogusza

Piątek, 3 stycznia 2014 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
trening wieczorny w sumie ciemno dopiero za Jamnica.Dobrze sie jechalo droga sucha,zaczynal chwytac lekki mroz.POdjazd na spokojnie,zjechalem jeszcze kawalek w strone Binczarowej a tam lod i slisko.Do Boguszy zjezdzalem ostroznie,pozniej juz ostre dokrecanie
http://www.endomondo.com/workouts/282153563/1451861

miasto

Piątek, 3 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Czwartek, 2 stycznia 2014 · Komentarze(0)
miasto