miasto

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Rajd Wokół Tatr

Niedziela, 25 sierpnia 2013 · Komentarze(1)
Udalismy sie z Arkiem nas start.Jechalismy nieoficjalnie wiec wlaczamy sie w grupe.POczatek idzie jakas ucieczka,my jedziemy spokojnie przez Czarny Dunajcec.Hopke do granicy i dalej Slowacja.Tam zaczyna sie rozkrecanie tempa.Przechodzimy przez Oravice i dalej podjaxd na Vitanova.Tam gubię rekojeśc od pompki i zawracam szukac.Chwile mi to zajelo,gonie grupe i dopiero na zjazdach z pomoca Arka dochodze.Dalej ZUberec i podjazd na Huty.Idzie ciezko,koledzy odjezdzaja.Z ulga docieram na szczyt.Teraz dlugie i szybkie zjazdy.Jade sam,pozniej troche plaskiego i I bufet,przejezdzam go nie stajac.Czekam na reszte w Liptovskim.Dojezdzaja i lecimy po plaskim.Skrecilismy na Tatry.Tam wiatr w ryja.Ida mocne zmiany,odpuszczam i jade swoje.Od tego momentu jad juz do konca sam.POdjazd na Szczyrbskie dlugi i meczacy.Na szczyt wyjezdzam mocno zmordowany.Dalej przez Smokoviec i Tatrzanska Łomnice.Zjezdzam do Kotlinki i podjazd pod Zdziar.Ciezko sie jechalo.Na szczycie dolweam picia i teraz juz z gory przez Jurgow.WIatr wyjatkowo nie pomagał.Najgorzej bylo na Prostej przez Gronków.Dojezdzam do NT ledwo zyw.
W Chochołowie © kr1s1983

W Chochołowie © kr1s1983

Na Hutach © kr1s1983

Gdzieś za NT © kr1s1983

Gdzieś za NT © kr1s1983

/1451861

Krzyzowka

Sobota, 24 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
dzisiaj zbiorka nieoficjalna w sumie bylo chyba z 10 osob.Pojechlismy na Krzyzowke.Sam podjazd jechalem z tylu spokojnie.Na gorze sie rozdzielamy,jade z Arkiem i Piotrkiem przez Berest w dol i dalej do FLorynki.Skrecilismy i podjazd na Bogusze rownie spokojnie.DO Sacza po zmianach.
/1451861

miasto

Piątek, 23 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

IC Nowy Sącz

Czwartek, 22 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
nowy pomysl na ruszenie naszych kolarzy:) planowalismy takie sciganie od jakiegos czasu.Została wybrana dosyc fajna trasa.O 17 umawiamy sie na SUcharskiego,jest nas 8 osob i jedziemy na Barska gdzie start ostry.OD razu Arek daje mocna zmiane,cisniemy za nim.POdjazd na Librantową rownież mocno.Zjazdy i zostaje nas 6.Ida zmiany,ucieczki.Wszystko kasowane:)W WIlczyskach odrywa sie Marcin z Andrzejem,kilka kilometrów uciekaja ale ich doganiamy.W Grybowie niestety swiatla i jedziemy na FLorynke.Przy mocnym gazie MArcinowi strzela szprycha w kole,dobrze ze Piotrek jechał autem i go zabrał.Mnie również dopada pech.WJezdzam w spory kamien na dordze i blyskawicznie ucieka mi cale powietrze.ZMieniam detke i jade,7 minut w plecy.We FLorynce trzeba zejsc z roweru i przejsc przez budowe.POdjazd na Bogusze jade spokojnie.Dalej samotnie pod wiatr.Sciganie bylo dobre i trzeba to powtarzac

miasto

Czwartek, 22 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Środa, 21 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

Grybów

Wtorek, 20 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
umówiłem sie z Arkiem i Marcinem na trening.Kompletnie nie zregenerowalem sie po RT i niestety znow cierpienie:)Najpierw jedziemy przez maisto i Barska do gory na Klimkówke.Ciezko mi to szło okrutnie.Zjechalismy na LIbrantowa,jszcze krótki podjazd i przez Łeke w mocnym tempie do WIlczysk.DOstajemy info z w Saczu leje.Jedziemy na Grybów i Ptaszkowa.Podjazd ledwo wyjezdzam,tam juz pada wiec jazda do Sacza w deszczu.Nie zlalo nas jakos potwornie ale w domu dlugo dochodziłem do siebie
/1451861

miasto

Wtorek, 20 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 · Komentarze(0)
miasto