Kotów

Czwartek, 20 czerwca 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
umowilem sie z Arkiem na jazde,nie bylo slonca wiec troche lepiej sie jechalo.Najpierw do ST.Sacza a pozniej przez Myślec do łazów Biegonickich.Taki krotki podjazd tam i pozniej przez Porębe nowym asfaltem do Nawojowej.Pozniej głowna do Łabowej i podjazd na Kotów.Męczyłem go strasznie,cos mi 27 z tyłu nie wchodziło.Zjazd i pozniej do grybowa.Dalej przez WIlczyska do Sacza
/1451861

miasto

Czwartek, 20 czerwca 2013 · Komentarze(2)
z trekiem do serwisu

miasto

Środa, 19 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

miasto

Wtorek, 18 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Przehyba

Wtorek, 18 czerwca 2013 · Komentarze(1)
Kategoria szosowka
Cchcialem troche wiecej pojezdzic pod gore wiec mialem ambitny plan zdobycia 2 razy przehyby.Najpierw jade na Golkowice i do gory przez Gabon.Poczatek mocno od szlabanu juz tak na dojechanie.6km wspinaczki i rpzepychania.Goraco straszniekupa much.DOjechalem do konca asfaltu i w dol.Zjazdy srednio rpzyjemne na zakretrach duzo kamyków.Zjezdzajac do Golkowic spotykam Arka i Marcina.Jezdza do szlabanu wiec zawracam i jedziemy razem i tak jeszcze raz.POzniej zostaje sam z Arkiem i jedziemy na Moszczenice.Ciezki podjazd,mnie nogi juz odmawialy posluszenstwa,dobrze ze pozniej w dol do Bryjowa i dalej do Sacza plasko
/1451861

Mogilno

Poniedziałek, 17 czerwca 2013 · Komentarze(0)
Kategoria szosowka
pozny trening wieczorny,juz chlodniej i pryjemnie sie jechalo.Najpierw podjazd na Librantowa i przez Łeke w prawo ostrym podjazdem na Mogilno.Dalej zjazd do Paszyna i glowna do Sacza
/1451861

miasto

Poniedziałek, 17 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

Kryterium Nowy Sącz

Niedziela, 16 czerwca 2013 · Komentarze(1)
Kategoria szosowka
zazwyczaj Kryterium to taki mocniejsyz trening dla mnie.Nie umie finiszowac na plaskim wiec na cuda nie licze.Upal od poczatku doskwierał.RUszamy punktualnie o 12.W planie 17 kółek.od poczatku jakies proby zerwania grupy ale bylo to skutecznie kasowane.Dopiero kolo 8 kółka poszedl WOjtek Gubała a znim 6 innych i tak dojechali do mety.Ja mialem problemy z blokiem,wypinal mi sie jak probowalem mocniej stanac na pedalach.FInisz wiec spalony,6 miejsce w kategorii
/1451861

Zdjecia by Tomasz Sowiński
Kryterium NS © kr1s1983

Kryterium NS © kr1s1983

Kryterium NS © kr1s1983

Kryterium NS © kr1s1983

Kryterium NS © kr1s1983

miasto

Sobota, 15 czerwca 2013 · Komentarze(0)
miasto

do Tegoborzy

Piątek, 14 czerwca 2013 · Komentarze(0)
do Tegoborzy odebrac auto